Rüyada Cuma Görmek Ne Demek? Tabiri Nedir?

Rüyada cuma görmek, rüya sahibinin artık beklediği huzura erişmesine az kaldığını, hak etmiş olduğu mutluluğu da yakaladığını gösterir iken bir daha kayıp edilmeyeceğine de işaret etmektedir.

Bazen insanlar kendi ellerinde olmadan yanlış şeyler yapabilirler ve hak etmedikleri halde bunun da cezasını çekebilirler. Sizler de bu ara bu durumu en kötü şekilde yaşamış olmanıza rağmen her an her olaya sabır ve şükür ile de yaklaşmış olmanızdan dolayı tekrar eski günlerdeki her anlamda olan mutluluğunuza da erişmenin verdiği mutluluğu yaşıyorsunuz.

Belki eşiniz yanlış bir anlama ile sizleri terk etmiş olabilir ve artık o da sizlerin suçsuz olduğunu anlayarak sizlerin yanında yer almaya da tekrar karar verebilir. İş yerinizde haksız yere görmüş bir muamele artık açığa kavuşarak hem suçsuz olduğunuz anlaşılabilir hem de eskisinden daha çok güvenilen biri haline de gelebilirsiniz.

Rüyada Cuma Günü Hamile kalmak

Rüyada cuma günü hamile kalmak, bir de mübarek gün olmasından dolayı artık sizlerin sadece hayırlı olan işler ile meşgul olup her başarınızın da tam anlamı ile takdirini görecek olduğu bir zaman dilimi içerisine girdiğinizi de göstermektedir.

Eğer rüya sahibi hamile kaldığını da görür ise hem bebeği erkek olacak hem de her ne olur ise olsun ailesinin yanında yer alacak, hayırlı olan bir evlat olacağını da göstermektedir. İyiliklerin habercisidir ve sadece sizler için de değil çevrenizde yer alan insanların hayatlarında da büyük etkiler göstereceğini de işaret etmektedir.

Rüyada cuma görmek ne demek?” anlamını öğrenen değerli okuyucularımız, rüyalarında gördükleri diğer sembollere de sitemizden bakabilirler. Aşağıda yer alan yorum bölümünden rüyalarınızı bizlerle paylaşabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status