Rüyada Civciv Görmek Ne Demek? Tabiri Nedir?

Rüyada civciv görmek, mutlu bir haber olarak yorumlanır. Rüyada civciv gören kişi müjdeli bir haber alacaktır.

Günün yoğunluğunda sizi çok mutlu edecek bir haber alabilirsiniz. Bir arkadaşınız size güzel bir haber verebilir. Siz birisinin güzel bir anına eşlik edebilirsiniz. Arkadaşınızın mutluluğuna ortak olabilirsiniz. Hoş vakit geçireceğiniz bir gün olabilir. Rüyada civciv gören kişi mutluluk yaşayacaktır.

Rüyada Civciv Almak

Üremek, çoğalmak anlamına gelir. Kişi bereket içinde olabilir. Rüyayı gören evliyse bir evlat sahibi olabilir. Evlat sahibi olmak isteyenler bu isteklerine kavuşabilirler. Eğer bekar ise evlilik kararı alabilir ve bununla ilgili adımlar atabilir. Aynı zamanda kişi işinde başarıyı yakalayacak demektir.

Rüyada Civciv Sevmek

Yeni bir eşya olarak yorumlanabilir. Kişi yakında bir eşya alacak demektir. Bu bir beyaz eşya, mobilya olabilir ya da ev, araba olabilir. Bazen de hayatta yenilik demektir. Eskiye ait eşyalar değiştirilebilir. Eski anılar unutulmak istenebilir ve gereksiz görülen eşyalardan vazgeçilebilir.

Rüyada Civciv Öldürmek

Kişinin bazı eşyaları bozulabilir, sorun çıkarabilir. Küçük civciv, kişi çok çalışması gereken bir dönemin içine girecek anlamına gelir. Bu rüya başarmak istediğiniz ve uğruna çabaladığınız şeylerin gerçekleşmesi için çok az bir zaman daha beklemeniz gerektiğini gösterir. Ayrıca kişinin hayatında hiç beklenmedik şekilde olumlu yönde değişmeler olabilir demektir.

Rüyada civciv görmek ne demek?” anlamını öğrenen değerli okuyucularımız, rüyalarında gördükleri diğer sembollere de sitemizden bakabilirler. Aşağıda yer alan yorum bölümünden rüyalarınızı bizlerle paylaşabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status