Rüyada Cin Görmek Ne Demek? Tabiri Nedir?

Rüyada cin görmek, rüya sahibinin dünya ile ilgili olan bir iş ile bu ara oldukça hileli olan yollara başvuracak olduğunu göstermektedir.

Hile ile elde edileceği düşünülen kazançların ne kadar yüksek olduğu düşünülüyor olsa bile bu işe hile bulaşmış olmasından dolayı tam tersine de dönmektedir. Hile ile kazanılan hiçbir kazanç kimseye fayda getirmeyecek olması ile birlikte bir de helal olan bir yol olmadığı için de rüya sahibinin elinde olan şeyleri de kayıp edeceğini de ifade etmektedir.

Hileli işleri gösterir iken bir de bunların yanı sıra rüyada nas suresinin okunuyor olduğu da görülür ise sizlerin hileye bulaşmak için tam düşüncelere kapılmak üzere iken kendinizi bu düşüncelerden de bir hayli uzaklaştıracak olduğunuzu da göstermektedir.

Nas suresi rüyanızda nasıl sizlerden uzaklaştırıyor ise bu durum ile sizler de hileli olan işleri bir anda kendinizden uzaklaştırmaya başlıyorsunuz. Konuşmak da olduğunuzu görür iseniz de çevrenizde oldukça etkiliyor olan birileri olduğunu ve sadece kötü yönlere çekmek için de çaba sarf eden biri olduğunu da gösterir iken bu arkadaşınız ya da tanıdığınızdan da kısa bir süre içerisinde kendinizi kurtarmanız gerektiğini de göstermektedir. Bu arkadaşınız ile görüşmeye devam eder iseniz de her anlamda kayıplar yaşayacak olduğunuz gibi ailenizin bile sizlere sırt çevirmesi gibi olayların da an meselesi olduğunu da göstermektedir.

Rüyada Zararsız Cin Görmek

Rüyada zararsız cin görmek, sizden uzun zamandan beri gizlenen beri sırrı yakın bir süre içinde öğreneceğinize, iş hayatınız da büyük ilerlemek göstererek kısa süre de lider bir konuma yükseleceğinize, yakın zamanda zararsız sonuçlanan küçük bir kazaya işaret eder.

Sizden uzun zamandan beri gizlenen önemli bir olayı hiç beklemediğiniz bir anda kulak misafiri olarak öğreneceğiniz anlamını taşır. Bu sırrı öğrendikten sonra da fevri davranmamanız gerektiğine işaret eder.

Temiz bir zarf içinde hayırlı bir haber alacağınızı, bu haberin sizi ve ailenizi çok mutlu edeceğini, sıkıntıların size zarar vermeden kolayca kaybolup gideceğini , hiç beklemediğiniz bir anda şer gibi görünen bir olayın hayır anlamına geleceğini gösterir.

Rüyayı gören kişinin kalbinin temiz ve saf olduğuna, karşısına çıkan kişilerin de iyi niyetli kişiler olacağına, zararlı gibi görünen bir olaydan bile hayırlı bir sonuç olacağına işaret eder. Kısa süre içinde sevindirici ve şaşırtıcı hayırlı haberler alacağınızı gösterir. Toplum içinde lider ve olaylara yön veren bir konuma gelebilirsiniz.

Rüyada cin görmek ne demek?” anlamını öğrenen değerli okuyucularımız, rüyalarında gördükleri diğer sembollere de sitemizden bakabilirler. Aşağıda yer alan yorum bölümünden rüyalarınızı bizlerle paylaşabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status