Rüyada Cin Saldırısı Görmek Ne Demek? Tabiri Nedir?

Rüyada cin saldırısı görmek, yakın çevrenizdeki kişilerin sizinle ilgili yoğun bir şekilde olumsuz düşüncelerinin olduğunu belirtmektedir.

Bu kişiler, sizin başarınızı, karakterinizi, güzelliğinizi ve bakımlı olmanızı kıskanarak, hakkınızda olumsuz şekilde yargılar ileri sürmektedir. Hayatınız boyunca, başarınızın, adınızın ve güzelliğinizin doruklara ulaştığı şu dönemde, sizi kıskanan, çekemeyen insanların olması gayet normaldir. Ancak bu kişilerin yüzünüze güldüğünü sizinle dost gibi konuştuğunu unutmamalı ve ayağınızı ona göre uzatmalısınız.

Dost diye görünen bu kişilerin, olumsuz yargıları hiçbir zaman bitmeyecek. Sizinle ilgili sizden duyduğu her şeyi kendi arasında tartışan ve zararınıza dokunacak şekilde yayan bu kişilere hiçbir özelliğinizi, durumunuzu ve başarınızı anlatmamalı, aleyhinizde kullanmalarına izin vermemelisiniz.

Başarılı, güzel olmanızı onlara borçlu olmadığınız gibi, arkadaş çevrenizi de onlara borçlu değilsiniz. Bir an önce kendinize ve çevrenize dikkat etmeli, hayatınız, başarınız, kariyeriniz üzerinde gölge oluşturan bu kişilerden uzak durmak için bir an önce adım atmalısınız.

Ailenizin ya da sizin yaşadığınız bir ortamda gerçekleşen hırsızlık olayı sonrasında, çok değer verdiğiniz, maddi ve manevi değeri yüksek olan eşyaları kaybedebilirsiniz. Bu eşyaların geri dönüşümü olmayacak belki ancak, hırsızlık yapan bu kişilerden ahınız çıkacaktır. Yakın zamanda yaşayacağınız bu olay sizi mutsuz etse de, ailenizin ve sevdiklerinizin yanınızda olması size gereken mutluluğu kazandırmaya yetecektir. Sizi, siz olduğunuz için sevenlerle olmalısınız.

Rüyada Cin Çarptığını Görmek

Rüyada cin çarptığını görmek, iyi bir rüya değildir. Kötü olarak yorumlanmaktadır. Bu rüyayı gören kişi, yalan, dolan, sahtekar işlere bulaşacağının habercisidir. Rüya sahibi, bu kötü yollardan geçen bir kişinin kötü işlerine dahil olacağının göstergesidir. Bu kişi, aklını kullanmadan, kötü yola sürükleyen diğer kişiyle irtibat halinde olacak ve başına kötü olaylar gelmesine neden olacaktır.

Rüya sahibi, erdemli oluşundan, vicdan sahibi bir birey oluşundan, iyiliğinden, ahlakından, saygınlığından tamamen uzaklaşacak ve çevresinin de kendisinin de zarar göreceği bu kötü olaylara karışacaktır. Bu olaylara karışan ve karıştıran kişi, iman gücünü unutacak, Allah’a inanma ve şükretme duygularından tamamen uzaklaşacak ve kötü bir şekilde yaşayacağı hayatın sorumluluğunu kendisi üstlenmiş olacaktır.

Maddi anlamda bir çöküş dönemi yaşayacağınıza işaret eder. Maddi kayıplar, sizi etkisi altına alacaktır. Bu zaman biraz uzun geçen bir zaman olacak ancak sonunda her şey yoluna girecek, sizin de hayatınız kaldığı yerden devam edecektir.

Kişi 2,3 ay süresince hayatına, tanıştığı kişilere, girdiği ortamlara dikkat etmelidir. Bu ortamlarda hayırlı olmayan arkadaşlıklar, kötülüğünü düşünen insanlar, yakın çevresinde ona büyü yapan insanlar olma ihtimalini göz ardı etmemelidir. Bu rüyayı gören kişi, gözlem yaparsa çevresindeki zararlı olayları ve insanları görecek, bu olayları başlatan ve yaşatan kişilere karşı daha güçlü ve dik duracak dolayısıyla hayatına kaldığı yerden devam edecektir.

Rüyada cin saldırısı görmek ne demek?” anlamını öğrenen değerli okuyucularımız, rüyalarında gördükleri diğer sembollere de sitemizden bakabilirler. Aşağıda yer alan yorum bölümünden rüyalarınızı bizlerle paylaşabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status