Rüyada Cilt Görmek Ne Demek? Tabiri Nedir?

Rüyada cilt görmek, rüya sahibinin yaşayacak olduğu daha çok şer içerikli olan durumların kapıda olmasından dolayı dünyaya ait olan mal ve zenginliğin geride kalmasını, gülen yüzün unutulup ağlamak duygusunun daha çok tadılması gibi birçok olayın da bu ara sizlerin peşinize takılmış olduğunu da işaret etmektedir.

Her an güçlü olan rüya sahibi yapmış olduğu yanlışlar ile tüm sevgi ve saygınlığını da kayıp edecek olduğu gibi geri bu durumu kazanmasının da bir hayli zor olduğu durumu da sizlere getirmektedir.

Rüyada Cildin Yanması

Rüyada cildin yanması, sıkıntıları işaret eder iken bir de rüya sahibinin hayatı boyunca hep günah işleyen biri olmasını ve bunun yanı sıra he dünya hayatını hem de ahiret hayatını oldukça ziyan ettiğini de insanlık için işaret etmektedir.

Rüyada beyaz ise insanların ne kadar kötü karakterli gibi oldukları gözüküyor olsa bile aslında rüya sahibinin o sert görünümü altında oldukça da iyi niyetli olan birinin yatıyor olduğunu da göstermektedir de denilebilir.

Güneşten kararmış ise rüya sahibinin bu ara hayatından oldukça yorulmuş olmasından tatil isteğinin de bir hayli artış göstermiş olduğunu ve kısa bir süre içerisinde tatile çıkmak için planlar yapıyor olduğunu da belirtmektedir de denilebilir. Kuru ise  rüya sahibinin artık hayatında yaşıyor olduğu hiçbir olaydan tat almıyor ve öyle ot gibi yaşamaya başlıyor olduğunu da ifade etmektedir.

Rüyada cilt görmek ne demek?” anlamını öğrenen değerli okuyucularımız, rüyalarında gördükleri diğer sembollere de sitemizden bakabilirler. Aşağıda yer alan yorum bölümünden rüyalarınızı bizlerle paylaşabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status