Rüyada Cezaevi Görmek Ne Demek? Tabiri Nedir?

Rüyada cezaevi görmek, rüya sahibinin bu sıralar bol zahmetli ve acılı günler çekecek olduğunu göstermektedir.

Hayatı boyunca sadece kazanmak ve bol para amacı ile her an çalışıyor birisi olmanıza rağmen yapmış olduğunuz hataların evinizden uzaya kadar yol olacağından dolayı aksilikler sizleri beklemektedir. Eğer bu girmiş olduğunuz zaman zarfı içerisinde kendinizi toplamaz ve bir şeyleri de yoluna sokmak amacı ile de çaba sarf etmez iseniz çok daha fazla zorlanacak olduğunuz zaman dilimleri ile mücadele etmek zorunda da kalabilirsiniz.

Bu hataları sadece iş ile ilgili olan konularda da değil tüm zamanınızı yanlışlar ile dolu olan işlere ayırıyor olduğunuz bu zaman zarfı içerisinde ailenizi de bir hayli ihmal ediyor olduğunuz için de üzülmeniz de söz konusu olabilir.

Rüyada Arkadaşının Cezaevine Girmesi

Rüyada arkadaşının cezaevine girmesi, hataları ve ihtirasları beraberinde getirir iken bir de çalıştığınız yerde birinin işini sadece hile ile yapıyor olduğunu göstermektedir. Hile ile yapılan işlerin de gün yüzüne çıkması mevzusu da oldukça yakın olmasından dolayı da eğer temkinli bir şekilde davranmaz iseniz tüm suçlamalar da sizlere kalabilir. Bu sadece iş ile de değil eğitim ve insani ilişkiler ile ilgili olan konularda da olabilir. ,

Bu ara adeta Polyana gibi davranıyor olmanızdan dolayı herkes sizlerin hem iyi niyetini oldukça fazlası ile kullanır iken hem de sizlere akılların almayacağı kadar zarar verebilecek olduğu da gözlenmektedir.

Rüyada cezaevi görmek ne demek?” anlamını öğrenen değerli okuyucularımız, rüyalarında gördükleri diğer sembollere de sitemizden bakabilirler. Aşağıda yer alan yorum bölümünden rüyalarınızı bizlerle paylaşabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status