Rüyada Cetvel Görmek Ne Demek? Tabiri Nedir?

Rüyada cetvel görmek doğruluğu ve dürüstlüğü simgeler.

Rüyada cetvel ile bir şeyleri ölçtüğünüzü görmeniz, yapacağınız bir işte adaletli ve dürüst davranmaya daha çok özen göstereceğinizin habercisidir. Bir konu hakkında ince eleyip sık dokuyacağınızı gösterir. Genellikle doğru ve dürüst bir başarı yakalayacağınızın göstergesidir.

Rüyada Cetvelle Çizgi Çizmek

Yaptığınız her işten doğrulukla ayrılacağınızın göstergesidir. Hayatta çok başarılı olacağınızın ve hayatta dilediğiniz her şeyin gerçekleşeceğini gösterir. Bir işte karasızlık yaşadığınızda ve yapıp yapmamak arasında tereddütte kaldığınızda cetvel ile çizgiler çizdiğinizi görme, alacağınız kararın doğru bir tercih olduğunu ve aldığınız bu kararda çok dürüst ve adaletli davranacağınızı gösterir.

Rüyada Cetvelle Ölçmek

Doğruluk ve adaleti temsil eder. Bu yüzden cetvel gören bir kişi hayatında güzel günler yaşayacak ve yaptığı işlerde çok başarılı olacağının göstergesidir. Bütün işlerinizde çok titiz davrandığınızın göstergesidir.

Cetvel gören bir kişi çevresi tarafından dürüst ve hak koruyucu bir kişilik olarak tanınır. Haklının yanında olmak için çaba sarf eden ve her işi en küçük ayrıntısına kadar planlayan yapıda olan kişiler genellikle rüyasında cetvel gören kişilerdir. Rüya sahibi, her şeyi ince eleyip sık dokuyan bir kişilik olabilir. Genellikle iyiye, adalete, dürüstlüğe ve doğruluğa delalet eder.

Az azda olsa kenara biriktirmiş olduğun paralar geleceğinin yatırımı haline gelecek. Bu paralar ilerde çok işine yarayacak. Aile içerisinde yaşanacak büyük bir tartışma görünüyor. Fincanında çıkan tava figürü bu olayın kızışacağının göstergesi. Sevgilinle yaşanacak büyük kırgınlıklardan sonra ayrılık kararı alacaksınız. Çok üzüleceksin ancak geleceğinde çok daha iyi kısmetlere denk geleceksin.

Rüyada cetvel görmek ne demek?” anlamını öğrenen değerli okuyucularımız, rüyalarında gördükleri diğer sembollere de sitemizden bakabilirler. Aşağıda yer alan yorum bölümünden rüyalarınızı bizlerle paylaşabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status