Rüyada Cenaze Görmek Ne Demek? Tabiri Nedir?

Rüyada cenaze görmek, daha çok rüya sahibinin ömrünün uzadığının söylendiğine göre bir de sevdiklerinden birini ya da yakından tanıyor olduğu birini kayıp etmeyi de ifade etmektedir.

Sizlerin bu kısa bir süre önce istemeyerek de olsa birini oldukça kırdığınızı ve onun kalbini de tekrar kazanmanız gerektiğini sizlere anlatır iken belki de onu tamamen sonsuzluğa uğurlayacak olduğunuzu da göstermektedir.

Belki ölüm gibi kötü bir olay ile kayıp etmeseniz bile başka bir şehre taşınabilir ya da sizden çok uzak olan bir semte de. Asla küs ayrılmayı kimse kolay kolay istemeyeceği için de sizlerin de artık harekete geçmeniz gereken vaktin geldiğini gösterir iken bir de geri eğer çaba sarf eder iseniz rahatlık ile kalbini kazanacak olduğunuzu da göstermektedir.

Rüyada Düşmanının Cenazesini Görmek

Rüyada düşmanının cenazesini görmek, iyilik ve kötülük gibi tüm anlamları ifade eder iken kapanmış gibi görünüyor olan düşmanlığın da tekrar gün yüzüne çıkmaya yüz tutmuş olduğunu da göstermektedir. Siz her ne kadar aklınızda bitirmiş gibi olsanız ve artık bir şeyler ile uğraşmayı bıraktı ve karşınızda yer alan kişiyi de bıraktı sansanız bile sizlerin hain bir şekilde kuyusunu kazmak için hazırlanıyor olduğunu da göstermektedir.

Temkinli bir şekilde geçirmeniz gereken zaman diliminin yaklaşıyor olduğunu ifade eden bu rüya bir yandan da sizlerin hala bu düşmanlığı sürdürmek yerine iyi niyetiniz ile devam etmeniz gerektiğini de ifade etmektedir.

Rüyada cenaze görmek ne demek?” anlamını öğrenen değerli okuyucularımız, rüyalarında gördükleri diğer sembollere de sitemizden bakabilirler. Aşağıda yer alan yorum bölümünden rüyalarınızı bizlerle paylaşabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status