Rüyada Cenaze Namazı Kılmak Ne Demek? Tabiri Nedir?

Rüyada cenaze namazı kılmak, namazını kılmış olduğunuzu gördüğünüz kişinin bu sıra büyük problemler ile uğraşıyor ve sizlerden yardım bekliyor olduğunu göstermektedir.

Sizler ile manevi güçlerinin oldukça güçlü olduğuna inanılan bu kişi yine sizlerden manevi olarak da destek beklemektedir. Çevresinde gerçekten çok sevmiş olduğu biri ile arası açılmış olabilir ve sizlerin desteği ile de geri düzelebilecek bir konu olmasından dolayı sizlerin yardımını da beklemektedir.

Eğer sizler yine iyi niyetiniz ile bu desteğinizi de esirgemez iseniz de hem sizler için hem de onlar için oldukça sıkı olan bir birliktelik de gözlenmektedir. Sadece böyle bir olay için de değil sizlerin tanımış olduğu birinin kızını isteyeme gibi durumları olabilir. Fakat sizler araya girer iseniz iki ailenin arasının da daha rahat yapılabilecek olduğunun da gözler önünde olmasından dolayı da bu ara o arkadaşınız da sizlerin kapısını da çalabilir.

Rüyada Cenaze Namazı İçin Abdest Almak

Rüyada cenaze namazı için abdest almak, sadece manevi olan desteklerden de ziyade bir yandan ilahi güçleri de simgeliyor da denilebilir. Kendi cenazeniz ise bu ara sizler pek hayırlı olan işler yapmıyor ve daha çok günah olan işlere yöneliyor olduğunuz da gözlenmektedir. Bunun yanı sıra sizler gerçekten çok iyi niyetli olan biri olmanızdan ve son yaptığınız tavırlar ve işlerden de kimse memnun olmadığı için de artık sizlerin eski benliğinize dönmenizin vaktinin geldiğini de göstermektedir.

Tüm sevdikleriniz ve aileniz de buna dahil bir şekilde eğer sizlerdeki değişimi fark etmez ise sizlerden bir hayli uzaklaşabilir ve geri kendi benliğinize dönmek için çaba sarf etseniz bile pek fayda etmeyecek gibi görünüyor olmasından dolayı da bir an önce harekete geçmeniz gerektiğini göstermektedir.

Rüyada Cenaze Namazında Ağlamak

Rüyada cenaze namazında ağlamak, rüya sahibinin bir şeylerden korkuyor olduğu ve içinde oldukça çok şüphe barındırıp bunlar ile başa çıkamamak gibi korkularının da bir hayli artıyor olduğu zaman dilimini göstermektedir. İçerisinde ne kadar çok korku barındırır ise başına o kadar çok o olayın geleceğini de gözler ardı etmemesi gerektiğini ve ona göre temkinli davranması gerekiyor olduğunu göstermektedir.

Rüya sahibinin bu ara birçok iş ile meşgul oluyor olmasından dolayı kendini oldukça yıpratmış ve toparlamak için de kendine iyi bir zaman ayırması gerekiyor olduğunu da gözler önüne alması gereken zaman dilimlerini de ifade etmektedir.

Rüyada Cenaze Namazı Kıldırmak

Rüyada cenaze namazı kıldırmak, korku ve endişeleri ifade eder iken bir de rüyada öğlen vakitlerinde kılındığını görmek de sizlerin her hayır ile yapıyor fakat şer ile sonuçlanıyor olan işlerinizin öğle namazı vakitleri içerisinde gerçekleşiyor olduğunu da göstermektedir.

Rüyada cuma günü kılındığını görmek ise rüya sahibinin oldukça hayırlı işler ile uğraşıyor olan ve herkes tarafından oldukça çok sevilen biri olduğunu da göstermektedir.

Her iyi niyet ile yaklaşıyor olduğunuz işi de kalbinizin temizliği ile oldukça temiz ve hayırlı bir şekilde tekrar elde ediyor olmanızın verdiği mutluluğu her saniye omuzlarınız üzerinde yaşıyor olduğunuzu gösterir iken her ne olur ise olsun bu yolunuzdan ayrılmamanız gerekiyor olduğunu da sizlere ifade etmektedir.

Rüyada cenaze namazı kılmak görmek ne demek?” anlamını öğrenen değerli okuyucularımız, rüyalarında gördükleri diğer sembollere de sitemizden bakabilirler. Aşağıda yer alan yorum bölümünden rüyalarınızı bizlerle paylaşabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status