Rüyada Celp Görmek Ne Demek? Tabiri Nedir?

Rüyada celp görmek, rüya sahibinin bu ara çevresinden daha çok kendi iç dünyasında bir hayli savaş veriyor olduğunu gösterir.

Eğer bir dur demez ise de kendine oldukça çok zarar verecek olduğunu da ifade eder iken sizlere bir uyarı olarak da gösterilmektedir. İnsan eğer susar ve her şeyi içerisinde yaşar ise daha çok acı çekecek olmasının yanı sıra sadece iç karışıklıkları ile kendini bitirmek yerine etrafında yer alan insanlara da fazlası ile bu durumu yansıtacağı için de çevresindeki insanları da bir hayli yıpratacaktır.

Oldukça zorlu geçen bu zaman dilimleri rüya sahibini oldukça çok etkiliyor olabilir iken eğer tek başına da aşamıyor ise bu konuda ona yardım edecek birine de danışması gerekmektedir. Eğer böyle bir şey olmadığını da biliyor ise birilerine anlatarak da kendi yükünü de hafifletmesi gerektiğini yoksa sonucunun hem fazlası ile kayıplar hem de hastalık olduğu anlamına da gelmektedir.

Rüyada İki Kişiyi Celp İçinde Görmek

Rüyada iki kişiyi celp içinde görmek, sadece insanın kendi ile olan iç savaşını da değil başkası ile olan savaşını da anlatabilir. Sizlerin hem çok sevdiği hem de çok değer veriyor olduğu biri ile de tartışma gibi olması hoş olmayan durumlar içerisine de girilebilecek olduğu anlamına da gelmektedir.

Bu zaman dilimleri içerisinde eğer kendinize hakim olmayı ya da çevrenizdekilere de hoş görü ile yaklaşmayı da denemez iseniz daha çok kendinizin kayıplara uğrayacak olduğunuzu da bilmelisiniz.

Rüyada celp görmek ne demek?” anlamını öğrenen değerli okuyucularımız, rüyalarında gördükleri diğer sembollere de sitemizden bakabilirler. Aşağıda yer alan yorum bölümünden rüyalarınızı bizlerle paylaşabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status