Rüyada Cellat Görmek Ne Demek? Tabiri Nedir?

Rüyada cellat görmek, ölümden rüya sahibinin oldukça korkuyor olduğunu gösterir iken bir yandan da ölümden her ne yapılır ise yapılsın kaçış olmadığını da göstermektedir.

Özellikle de bu aralar din ile ilgili bir şeyler yapmak yerine daha da çok uzaklaştığınızı bildiğiniz için de ölümden bir hayli korkuyorsunuz. Korkunun ecele hiçbir şekilde faydası olmadığı için de her an kapınızı çalmak üzere olan ölüm için de hazırlık yapmanız gerektiğini de sizlere göstermektedir.

Eğer geçmiş yaşantınızdaki gibi hem dünya hem de ahiret hayatı için çaba sarf eden halinize de dönmez iseniz de öbür dünyanızı kendi elleriniz ile ziyan etmiş de olabilirsiniz. Belki bir trafik kazası belki bir camdan düşme ya da kalp krizi gibi belirsiz bir halde kapınızı çalmak üzere olan ölüme de her an hazır olmanız gerektiğini de sizlere ifade etmektedir.

Rüyada Sevdiği Kişinin Yanında Cellat Görmek

Rüyada sevdiği kişinin yanında cellat görmek, sadece sizlerin de ölümünüzün yaklaşmış olduğunu da değil gerçekten çok seviyor olduğunuz insanların da her an ölüme yaklaşıyor olduğunu da sizlere gösteriyor olabilir.

Arkadaşı ya da yakını ile daha fazla vakit geçirmeli ve ona her zamankinden daha da iyi davranması gerektiğini de göstermektedir. İnsanların sevdiklerini saklaması yerine açıkça korkmadan da söyleyerek her anı daha da özel olarak geçirmesi gerektiğini ifade eder iken sevginin saklanmayıp son kayıplara kadar susulmaması gerektiğini de rüya sahibine ifade etmektedir.

Rüyada cellat görmek ne demek?” anlamını öğrenen değerli okuyucularımız, rüyalarında gördükleri diğer sembollere de sitemizden bakabilirler. Aşağıda yer alan yorum bölümünden rüyalarınızı bizlerle paylaşabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status