Rüyada Ceket Görmek Ne Demek? Tabiri Nedir?

Rüyada ceket görmek, rüya sahipleri için oldukça hayırlı olan fırsatlar demektir.

Rüya sahibi bu ara işsiz kalmış olabilir ve sonunda istediği tarzda olan bir işe de kavuşma olanağının fazla olduğu bugünlerde insanların fırsatları da en iyi şekilde de değerlendirmeleri gerekmektedir. Eğer sizler sunulan fırsatları ve şansları da en iyi şekilde de değerlendirir iseniz de artık hayatınızın sonuna kadar mutlu ve maddi sıkıntıları da yaşamadan bir hayat geçirme olanağının da kapıda olduğunu ifade etmektedir.

Sadece iş ile de değil bu bir de sağlık ya da eş açısından da olabilir. Bir süre hasta olarak zaman dilimi geçirmiş olabilirsiniz ve iyi gelecek doktoru da bulamamış da olabilirsiniz. Öyle bir şans kapınızı çalacak ki sizi anneden doğduğunuz ilk günkü gibi hem sağlıklı hem de hayata yeni gözlerini açmış bir bebek gibi mutlu hale de getirecektir. Eğer bekar iseniz de bu ara etrafınızı iyi gözetler iseniz de iyi bir eşin de kapınızı çalmak ile yetinmeyip kalbinizi de çalmak üzere olduğunu da ifade etmektedir.

Rüyada Yeni Ceket Almak

Rüyada yeni ceket almak, hayırlı olayları ve fırsatları gösterir iken sizler için her şeyin yenisinin şuan kapıda olduğunu ve sadece kapıyı açmak kadar çaba sarf etmenizin bile yetecek olduğu zamanı sizlere göstermektedir. Eğer bu fırsatları da sonuna kadar da değerlendirebilir iseniz de hem maddi güç hem de sevgiyi doyumsuz bir şekilde de yaşayabileceksiniz.

Rüyada ceket görmek ne demek?” anlamını öğrenen değerli okuyucularımız, rüyalarında gördükleri diğer sembollere de sitemizden bakabilirler. Aşağıda yer alan yorum bölümünden rüyalarınızı bizlerle paylaşabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status