Rüyada Ceket Giymek Ne Demek? Tabiri Nedir?

Rüyada ceket giymek görmek, rüya sahibinin kendisinin ya da çok seviyor olduğu birinin uzun zamandır sağlık problemleri ile uğraşıyor olduğunu göstermektedir.

Normalde hastalık anlamına gelirken ceket giymek ise artık hastalıklardan bir türlü kurtulamıyor olan biri olduğunu ve vücudu da dirençlerini kayıp etmiş olduğu için de ruhunu da teslim etmek için hazırlanıyor olduğunu da ifade etmektedir.

Sizler bu zaman zarfı içerisinde ona en iyi desteği verdiğiniz ve sizlerden de memnun bir şekilde de ayrılıyor olduğu için de sizlere büyük bir miras bırakacak olduğunun da göstergesi olmaktadır. Bu kişi sizin anneniz ya da babanız kadar ve belki de eşiniz kadar çok yakın bir aile üyeniz de olabilir iken enişteniz ya da uzaktan başka çok sevdiğiniz bir akrabanız da olabilir.

Rüyada Beyaz Ceket Giymek

Rüyada beyaz ceket giymek, ölüm habercisi olarak bilinmesinin yanı sıra artık hayata gücü yetmeyecek olan kişinin ahireti oldukça temiz olan biri olduğunu da göstermektedir. Beyaz saf ve temizliği anlatıyor olmasından dolayı kişinin de oldukça temiz ve iyi niyetli ilahi duygularının da oldukça güçlü olan biri olduğunu da göstermektedir.

Sizler bu aralar o kişiler ile gerçekten oldukça güzel vakit geçirmeniz ve geçirtmeniz sayesinde her iki tarafında oldukça mutlu olarak ayrılacak olduğunu da gösterir iken gözlerini kapatana kadar da bu durumun aynı şekilde devam etmesi için de çaba sarf etmeniz gerektiğini de göstermektedir.

Rüyada ceket giymek ne demek?” anlamını öğrenen değerli okuyucularımız, rüyalarında gördükleri diğer sembollere de sitemizden bakabilirler. Aşağıda yer alan yorum bölümünden rüyalarınızı bizlerle paylaşabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status