Rüyada Canavar Görmek Ne Demek? Tabiri Nedir?

Rüyada canavar görmek, rüya sahibinin hayatı boyunca kendi beyni ile hareket etmek yerine ya kalbinin sesini dinleyerek ya da duyguları ile hareket ediyor olan biri olduğunu göstermektedir.

Sizler bayan iseniz aşk kadını, erkek iseniz de aşk erkeği olarak da tanılandırılabileceğiniz gibi duyguları ile de her an hasar alan birileri olduğunuzu da gösteren bir durumdur. Sizler bu ara başlayacak olduğunuz bir işte yeniden oldukça farklı olan ve kalplerinizi adeta bir kuş misali kanatlandırıp uçuracak kadar duygulara kapılmanızı sağlayacak biri ile tanışacak ve duygular ile işlerinizi tekrardan karıştıracaksınız.

İlk defa beynim ile hareket etmek istiyor diyeceğiniz bu işte bile yine başarılı olamayacak ve duygularınız ile karıştıracak olduğunuz için de başarıyı tam anlamı ile bu kez de yakalamayacak olduğunuzu da göstermektedir.

Rüyada Palyaço Görmek

Rüyada palyaço görmek, herkes için korkulu olan bir durum olmasının yanı sıra eğer canavarı bir palyaço şeklinde de gördü iseniz bu da sizler için hayatın oldukça eğlenceli bir hal almış olduğunu da göstermektedir.

Hayat içerisinde her ne kadar acı olan olaylar ile karşılaşıyor olsanız bile sizler hayata her an enerji saçan bir birey olmanızdan dolayı bu ara karşılaşacak olduğunuz bir kayıp olayında bile yine olayın pozitif tarafını yakalayacaksınız.

Her an bu pozitif ve enerjili olan haliniz ile çok sevdiğiniz bir şeyi kayıp eder iken bile pozitif yönünü görüyor olmanızdan dolayı çevrenizde hem daha çok takdir edilen hem de daha çok sevilen biri haline de geleceksiniz.

Rüyada canavar görmek ne demek?” anlamını öğrenen değerli okuyucularımız, rüyalarında gördükleri diğer sembollere de sitemizden bakabilirler. Aşağıda yer alan yorum bölümünden rüyalarınızı bizlerle paylaşabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status