Rüyada Camdan Atlamak Ne Demek? Tabiri Nedir?

Rüyada camdan atladığını görmek, rüya sahibinin resmen şeytan ile kumar masasına oturmak kadar ya hep ya da hiç olan işlere de bilerek girmesini de göstermektedir.

Biliriz ki şeytan ile kumara oturmak kişiye ya tamamen kazandırır iken ya da tamamen kayıp etmesine de sebep olmaktadır. Sizlerin hayatlarının en belirgin noktaları arasında iken de böyle riskli olan bir olaya karışmanız sizlerin hayatı üzerinde de büyük bir etki oluşturacağını da göz ardı etmeseniz de iyi olacaktır.

Rüya sahibi her ne kadar temiz kalpli olan biri olsa ve Allah bana yardım eder dese bile çok riskli olan bir işe kalkışıyor olduğu için de kayıpların en büyüğünü de kendi yapmış olduğu problem ile yaşayacak olduğu da gözler ardı edilmemelidir. Bu sadece sizlerin hayatları üzerinde de değil eğer bir yönetici iseniz sizlerin himayesi altında çalışan birçok işçinin ve evde sizlerden maddi yardım bekliyor olan insanların hayatları üzerinde de büyük etkiler oluşturacağını da gözler ardı etmemek gerekir.

Rüyada Camdan Atlayan Birini Kurtarmak

Rüyada camdan atlayan birini kurtarmak, bir de sadece böyle kötü olayları da simgelemezken sizi birilerinin sizleri tutuyor olduğunu görürseniz de bu da sizlerin çevresinde sizden yardım bekliyor olan insanların olduğunu da göstermektedir. Belki sizden maddi anlamda yardım bekler iken belki de manevi yani duygusal anlamda destek bekliyor da olabilir.

Yüksek bir camdan atlıyorken yardım ettiğinizi gören birey var ise bu sizlerden ciddi anlamda maddi yardım bekler iken birinci kat gibi alçak olan camdan atladığınızı görüyor iseniz bu da sizlerden manevi anlamda yardım bekleniyor olduğunu göstermektedir. Bu ara çevrenizde yer alan insanlara bir hayli ilgisiz olan tutumlarınız yüzünden de size gerçekten kırılıyor olan birçok insan da bulunmaktadır.

Rüyada camdan atlamak görmek ne demek?” anlamını öğrenen değerli okuyucularımız, rüyalarında gördükleri diğer sembollere de sitemizden bakabilirler. Aşağıda yer alan yorum bölümünden rüyalarınızı bizlerle paylaşabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status