Rüyada Cam Silmek Ne Demek? Tabiri Nedir?

Rüyada cam silmek görmek, sizlerin başına gelen başarısızlıkları ve uğursuzlukları bir anda yaşamış olduğunuzu ve bunlardan da en kısa sürede kurtulmaya başladığınızı göstermektedir.

Sizler hiç beklemediğiniz insanlardan zarar gördüğünüzü ve sevdiğiniz insanlardan bile bunu yaşadığınız için büyük bir hüzün ve içe kapanmak gibi durumları da yaşamaya meyilli olduğunuz zaman dilimlerini göstermektedir.

Eğer evli olan bir bayan iseniz eşlerinizi bu ara ihmal ediyor olduğunuzu ve her an da gözlerinin dışarıya kayma gibi ihtimallerinin de olduğunu haber verir iken evli bir bey için ise durum biraz daha farklı olan boyutları da göstermektedir. Evli beyler bu rüyayı görmüş ise eşleri bu ara kendini çok yalnız hissediyor olduğu için kendini aile ziyaretleri gibi küçük çaplı gezilere vererek sizlerden biraz da olsa uzaklaşacak olduğunu göstermektedir.

Bekar olan bireyler iseniz ve hayatlarınıza birilerini de yeni almış iseniz de sizler eğer tutucu bir şekilde onlar ile gerçekten ilgilenmeyi bırakmış olduğunuzdan dolayı sizlerin sevgisinden de şüpheye düşmelerinden dolayı da bu durumu ayrılık noktasına kadar taşıyacak olduklarını da göstermektedir.

Rüyada Camın Silerken Kırılması

Rüyada camın silerken kırılması, bir de bu kadar uğursuz olayı beraberinde barındırır iken bir yandan da silmenin verdiği temiz bir hava ile de hayatınızda giden olumsuzlukları da düzeltmeye başlandığının göstergesidir. Evleriniz içerisinde büyük bir göz ve nazar olduğunu da göstermektedir.

Silerken gördüğünüz için de artık bu durumdan kurtuluyor ve sizler de eskisi gibi mutlu olan bir yaşama dönüyorsunuz da diyebiliriz. Temiz bez ile sildiğinizi de görüyor iseniz evinizin hem oldukça bereketli hem de huzurlu olacağına da artık kanaat getirebilir ve daha çok dört el ile de sarılabilirsiniz.

Rüyada cam silmek ne demek?” anlamını öğrenen değerli okuyucularımız, rüyalarında gördükleri diğer sembollere de sitemizden bakabilirler. Aşağıda yer alan yorum bölümünden rüyalarınızı bizlerle paylaşabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status