Rüyada Cam Kapı Görmek Ne Demek? Tabiri Nedir?

Rüyada cam kapı görmek, sizlerin her türlü duygusal açılardan her şeye oldukça alıngan olan yapılarda olduğunu göstermektedir.

Sizler karşınızda yer alan bireylere nasıl davranıyor iseniz onlarda size öyle davranmasını istiyor oluşunuz ve eğer böyle olmaz ise de gerçekten de büyük bir yıkıma uğruyor olduğunuzu göstermektedir. Bu tutumunuzdan dolayı da gerçekten uzun süredir hayatınızda yer alan biri tarafından hem oldukça kırılacak hem de ondan kendinizi uzun bir süre uzak tutmak zorunda kalacağınız zaman dilimi de söz konusudur.

Kırmak, kendinizi en sevdiğiniz insanlardan bile gerekir ise uzak tutmanız ve kendinizi bir hayli kırılganlıklardan da uzak tutmanız gereken bir zaman dilimi söz konusu olmaktadır.

Rüyada Kırık Cam Kapı Görmek

Rüyada kırık cam kapı görmek, bir de sadece sizlerin ruh açısından olan durumlarınızda değil bir de sizlerin aile hayatlarını da göstermektedir. Sizlerin çok kırılgan olmanızı göstermektedir. Tam anlamı ile güvendiğiniz birinin sizleri en ince noktanızdan vuracak olduğu ve sizleri derin yapılardan etkileyecek olduğunu göstermektedir.

Bu ara herkese oldukça dikkat etmeli ve korkuyor olduğunuz konuları da ne kadar güveniyor olur iseniz olun o kişilere bile anlatmamalısınız. Gerekirse kendinizi büyük bir kabuk içerisine alarak her şeyden de soyutlamalı ve o kabuk içerisine de kimseyi almamalısınız.

Rüyada Cam Kapı Kırmak

Rüyada cam kapı kırmak, bu durum da her şeyin tam tersi olan zaman dilimlerini de sizlere göstermektedir. Her zaman kırılan taraf siz olsanız bile bu ara kendinizi bu tutumunuzdan da oldukça etkili bir şekilde kurtaracak olmanızın yanı sıra istemsiz bir şekilde de sizler karşınızda yer alan insanların kalbini kıracaksınız.

Rüyada cam kapı görmek ne demek?” anlamını öğrenen değerli okuyucularımız, rüyalarında gördükleri diğer sembollere de sitemizden bakabilirler. Aşağıda yer alan yorum bölümünden rüyalarınızı bizlerle paylaşabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status