Rüyada Cadıdan Kaçmak Ne Demek? Tabiri Nedir?

Rüyada cadıdan kaçmak, sizlerin kötü bir insan olmasından ziyade beklemediğiniz bir an ve beklemiyor olduğunuz insanlar tarafından büyük bir haksızlığa uğrayacağınız anlamına da gelmektedir.

Sizler iyi niyetli olan tavrınız ve tabiri de caiz ise Polyana gibi herkese iyi bakışınızdan dolayı hiç beklemiyor olduğunuz birisi tarafından büyük bir haksızlığa uğrayacaksınız. Bu daha çok iş alanında olan bir durum gibi gözüküyor olsa da eğitim alanı gibi sizlerin hayatını etkileyecek olan bir durum tarafından da büyük bir haksızlığa uğramanız söz konusu olmaktadır.

Tam ümitlerin kesildiği ve ellerinizden artık hiçbir şey gelmeyecek olduğuna inandığınız vakitleri yaşayabilirsiniz. Sizler nasıl hayatınızın her alanında dürüst ve çalışkan olmaya da kendinizi de adamış iseniz işte bu durum karşısında da biraz düşünerek bu haksızlıklardan nasıl kurtulabilecek olduğunuzu anlayacaksınız.

Rüyada cadıdan kaçmak, sadece sizlerin bir haksızlığa uğrayacak olduğunuzu da değil sizlerin de bazı insanlara haksızlık yapmak aşamasında olduğunu da simgelemektedir. Eğer sizler kendinizi rüyada bir cadı gibi görüyor iseniz kısa bir sürede kendinize çeki düzen vermeniz gereken bir zaman dilimini göstermektedir.

Eğitim ya da iş gibi insanların hayatları üzerinde büyük bir etkiye sahip olan bu alanlarda sizler ile birlikte çalışmakta olan kişilere sizler onların yapmış oldukları işleri bir üst düzeyinizde bulunuyor olan kişilere göstereceksiniz. Fakat bunu kendiniz yapmış gibi göstererek kendinizin yükselmesini sağlar iken o işi yapmış olan kişiye de büyük bir haksızlık yapmış olacaksınız.

Unutmayın ki haksızlık ile elde edilmiş olan galibiyet kimseye yaramayacak ve er ya da geç o kişinin elleri arasından kayıp da gidecektir.

Rüyada cadıdan kaçmak ne demek?” anlamını öğrenen değerli okuyucularımız, rüyalarında gördükleri diğer sembollere de sitemizden bakabilirler. Aşağıda yer alan yorum bölümünden rüyalarınızı bizlerle paylaşabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status