Rüyada Cadı Görmek Ne Demek? Tabiri Nedir?

Rüyada cadı görmek, büyük bir korku olarak yorumlanır. Rüyada cadı gören kişi büyük bir korku yaşar.

Giriştiğiniz bir işte korkular yaşayabilirsiniz. Yeni tanıştığınız biri için bir sürü soru işaretine sahip olabilirsiniz. Tanıştığınız kişinin sizi üzeceğini düşünerek ona adım atma konusunda korku yaşayabilirsiniz. Sevdiğiniz birinin sizden uzaklaşması duygusu da sizi korkuya itebilir. Kaybetme korkusu olarak yorumlanabilir. Bilinçaltındaki korkuların gün yüzüne çıkması da mümkün.

Rüyada Cadı Olduğunu Görmek

Büyük hayal kırıklığı anlamına gelir. Cadıyla arkadaşlık eden kişi, bir kişi tarafından büyük hayal kırıklığına uğratılabilir ve kişi üzülebilir. Büyük hayal kırıklığına uğramak ve içine kapanmak olarak yorumlanır. Güvendiğiniz biri sizi üzebilir. Beraber yola çıkmayı düşündüğünüz kişi bir anda fikir değiştirebilir. Planlarınız alt üst olabilir ve bu sizi üzebilir.

Rüyada Cadıyla Konuşmak

Ufak tartışmalar anlamına gelir. Birisi ile ağız kavgası yapmak olarak yorumlanır. Evde olan biri ile tartışma yaşanabilir. Cadıyla fısır fısır konuşmak büyük bir tartışmanın temelini atmak olarak yorumlanır. Aile içinde bir huzursuzluk olabilir ve üstü kapanan konular açılabilir. Büyük tartışmalar yapmamak için sorun azken konuşmakta yarar vardır.

Rüyada Cadı Kadın Görmek

Kişinin zorlu günler geçireceğine, beklenmedik olaylarla karşılaşacağına, dostlarının azalacağına, düşmanlarının artacağına, yaptığı riskli işlerde başarısız olacağına, maddi kayıplar yaşayacağına işaret eder. Bu rüya genelde talihsizliğe, sevilmeyen kişilerle karşılaşmaya, görülmedik olayların yaşanmasına, başkaları tarafından küçümsenmeye yorulur.

Rüyada cadı görmek ne demek?” anlamını öğrenen değerli okuyucularımız, rüyalarında gördükleri diğer sembollere de sitemizden bakabilirler. Aşağıda yer alan yorum bölümünden rüyalarınızı bizlerle paylaşabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status