Rüyada Bulanık Göl Görmek Ne Demek? Tabiri Nedir?

Rüyada bulanık göl görmek, en geniş anlamı ile murat şeklinde ifade edilebilir.

Bolluk, bereket, zenginlik anlamlarına da gelen rüya genellikle kadın imgesi ile özdeşleşmiştir. Bu kadın asil ve gösterişi seven bir kadındır. Geçinmesi oldukça kolay olan bu kadınla yaşanacak olan bir birlikteliğin göstergesidir bu rüya.

Aile hayatında mutlu ve huzurlu bir birlikteliği olan kişi demektir. Rüyada akıntısı olmayan sakin ve durağan ise ve sandal ile gezdiğini görmek, rüya sahibinin çevresindeki herkesi mutlu edecek bir olay yaşayacağını ve bu olay sonucunda kazancının ve şansının artacağını gösterir.

Pis ve dibi çamurlu ise, kişinin problemlerle dolu bir hayatı olacağına ve bu problemlerin üstesinden gelmek için uzun çabalar sarf edeceğine delalettir. Bazı tabircilere göre rüya sahibinin planlarını ileriki bir tarihe ertelemek zorunda kalması şeklinde ifade edilir.

Rüyada Göl Kenarında Oturmak

Rüyada göl kenarında oturmak, rüya sahibinin son zamanlarda yaşadığı problemlerden çok sıkıldığı ve artık uzaklaşmak istediği şeklinde tabir edilir. Kişinin özel yaşamında ve iş yaşamında mutluluk dolu günler yaşayacağı ve sorunlarla kolay kolay karşılaşmayacağı anlamına gelmektedir.

Rüyada Gölde Yüzünü Yıkamak

Rüyada gölde yüzünü yıkamak, ellerini ve yüzünü yıkadığını gören bir kimse için, bu rüya kısa süreli bir hastalık ile uğraşacağı fakat sonunda hastalığı kolaylıkla atlatacağı şeklinde tabir edilir. Bir başka rivayete göre ise rüya sahibi için çıkacağı bir yolculuğun hayırla sonuçlanmaması ve yolculuk sırasında yaşanacak olan sıkıntıların işaretidir.

Rüyada bulanık göl görmek ne demek?” anlamını öğrenen değerli okuyucularımız, rüyalarında gördükleri diğer sembollere de sitemizden bakabilirler. Aşağıda yer alan yorum bölümünden rüyalarınızı bizlerle paylaşabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status