Rüyada Buğday Görmek Ne Demek? Tabiri Nedir?

Rüyada buğday görmek çok çalışılarak elde edilen helal ve hayırlı bir mal anlamına gelmektedir. Satın aldığını gören kişi için mala, ucuzluğa ve bolluğa işaret edilir.

Bazı yorumlara göre de çok çocuğa delalet olmaktadır. Ektiğini gören bir kişi Allah’ın razı olduğu bir işi yapıyor demektir. Mal, mülk, servet, sermaye, kıymetli bir eşya, maddiyat ya da paraya sahip olmak anlamına geldiği gibi bazen de altın ile tabir olunur. Rüyasında eline bir şekilde altın geçtiğini gören bir kişi altın sahibi olacak demektir.

Rüyada Buğday Yemek

Eğer pişmiş ve güzel görünümde ise hayırlıdır. Fakat bu yenilen kuru ve çiğ ise bu rüya zarara çıkar. Genel olarak maddiyata yorulan bir rüyadır. Bu rüya çok mala mülke sermayeye paraya ve hayırlı bir birikiminin olacağına yorulur.

Bazı rüya tabircilerine göre rüya sahibinin bir akrabasından dostundan ya da arkadaşından zarar göreceği söylenmektedir. Aynı zamanda kişinin eşinin gurbet yoluna gideceği tabir edilir. Bir başka yorumcunun tabirine göre yakın çevresinin ve evlatlarının çoğalması anlamına gelmektedir. Genel anlamda iyiye ve hayra yorulmaktadır.

Rüyada Buğday Ekmek

Güzel bir makamdan alacağın iş teklifi hayatındaki bütün dengelerin değişmesine neden olacak. Bu teklif hanene ve hayatına güneş gibi doğacak, kazancın, bereketin, huzurun artacak. Sevgilinin yapacağı romantik evlilik teklifi dillere destan ve herkesi kıskandıracak güzellikte olacak. Aranızı bozmaya çalışan bir kadın bunu başaramayacak. Mutlu bir dönemdesin, şans bütün hayatın boyunca yanında olacak.

Rüyada buğday görmek ne demek?” anlamını öğrenen değerli okuyucularımız, rüyalarında gördükleri diğer sembollere de sitemizden bakabilirler. Aşağıda yer alan yorum bölümünden rüyalarınızı bizlerle paylaşabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status