Rüyada Bozuk Fasulye Görmek Ne Demek? Tabiri Nedir?

Rüyada bozuk fasulye görmek, bahtınızın açık olduğunu gösterir. Kısmetinizin açık olduğuna ve hangi işe el atarsanız atın sonuçların her zaman iyi olacağına işarettir.

Başvurduğunuz her iş kapısı size kolaylıkla açılacak, üzerinde çalıştığınız işler büyük başarılar getirecek ve sizi ihya edecek. Aileniz ve arkadaşlarınız arasında çok sevilen ve aynı zamanda saygı duyulan biri haline geleceksiniz.

Kısmetini açıklığı aşk ilişkilerinize de yansıyacak. Uzun zamandır ruh eşinizi bulamadığınızdan şikayetçiyseniz her an aradığınız kişiyle karşılaşabilir ve mutlu bir beraberliğe adım atabilirsiniz. Sevgilinizle evlilik yolunda ilerlemeye başlayabilirsiniz.

Rüyada Taze Fasulye Görmek

Rüyada taze fasulye görmek, bir süre sıkıntı çekeceğiniz anlamına gelir. Ancak bu sıkıntıların sonunda ferahlık olacaktır. Daha büyük ve açık renkli, lekesiz ise hayatınızda birçok olumlu gelişme yaşanacağını, iyi insanlarla karşılaşacağınızı ve müjdeli haberler alacağınızı gösterir.

Çürümüş ya da kurtlanmış ise ailenizden ya da yakın arkadaşlarınızdan birinin kalbini çok kötü bir biçimde kırdığınızı ve bu durumu düzeltmediğiniz sürece hiçbir işinizin rast gitmeyeceğini gösterir.

Eğer iri ve lezzetli görünüyorsa uzun zamandır beklediğiniz güzel haberin çok yakında geleceğini müjdeler. Ayrıca oldukça şanslı biri olduğunuzu, kimsenin anlayamadığı bir biçimde her konuda başarı elde ettiğinizi gösterir. Özellikle insan ilişkilerinde her zaman iyi kalpli ve dürüst kişilerle karşılaşmak gibi büyük bir şansa sahip olduğunuz anlamına gelir. Yaptığınız işin aynısını yapan aynı meslek grubundaki insanlara göre daha fazla kazanç elde edeceksiniz.

Rüyada bozuk fasulye görmek ne demek?” anlamını öğrenen değerli okuyucularımız, rüyalarında gördükleri diğer sembollere de sitemizden bakabilirler. Aşağıda yer alan yorum bölümünden rüyalarınızı bizlerle paylaşabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status