Rüyada Boncuk Görmek Ne Demek? Tabiri Nedir?

Rüyada boncuk görmek, uğraştığını görmek değersiz insanlarla ilgili gereksiz bir üzüntü yaşayacağına delalettir.

Bol miktarda ise haram mal almaya veya kazanmaya işaretken rüyada güzel ise asil bir kadın anlamındadır. Kadınların ilgilendiği işlerle uğraşan kimseyle bir iş yapılacağı anlamında olmaktadır. Bu rüyayı gören kişinin yakın çevresinden birinin bir şekilde bir zarar görmesine delalet olabilir.

Bazen de rüya sahibinin korktuğu bir olayın yakın zamanda başına gelebileceğine işaret olabilir. Rüyasında bir kişiden ya da bir yerden satın alan bir kız ise bu kız aşık olacak demektir.

Rüyada Renkli Boncuk Görmek

Bbir kadın bu rüyayı gördü ise eşinden tatlı sözler duyacak demektir. Bu rüyayı bir erkek gördüyse gizli bir olayın içine girecek demek anlamına gelmektedir. Rengine göre de yapılan yorum değişiklik gösterir. Yeşil ise kişinin başarı yakalayacağına delalettir. Sarı ise durumların düşünüldüğü gibi olmaması planların bozulması olarak yorumlanır.

Mavi renkte ise rüya sahibinin iyi bir haber alacağına işarettir. Pembe renkte ise bir kişiden bir yardım alacağınıza tabir edilmektedir. Kırmızı ise rüya sahibinin boş yere harcama yaptığına işarettir. Siyah ise bir kişinin hastalık ya da sağlık sorunu yaşayacağı delalet olabilir. Bazı yorumculara göre sevinçli bir haber alınacağına işarettir.

Rüyada boncuk görmek ne demek?” anlamını öğrenen değerli okuyucularımız, rüyalarında gördükleri diğer sembollere de sitemizden bakabilirler. Aşağıda yer alan yorum bölümünden rüyalarınızı bizlerle paylaşabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status