Rüyada Boğa Görmek Ne Demek? Tabiri Nedir?

Rüyada boğa görmek, varlıklı ve kudretli insan olarak yorumlanır. Rüyasında boğa gören kişi varlıklı ve kudretli biriyle muhatap olacaktır.

Bu kişi sizin yakınınızda bulunacaktır ve o kişi sizin tanıdığınız biri olacaktır. Ortaklık düşünüyorsanız hemen uygulamaya geçin, sevdiğiniz biri ile çıkma, nişan, evlilik durumuz olabilir. Bu düşündüğünüz kişiyle mutlu bir ilişki yaşayacağınıza işarettir.

Planlarınız gerçekleştirmek için yola çıkacağınıza işaret eder. Size doğru koşuyorsa elinize maddi olarak bir güç geçeceğine, sizden kaçması ve ya birbirlerinden kaçması ise dikkat etmeniz gereken bazı kişilere işaret eder. Beyaz at sürüsü görmek çok heyecanlı bir ilişkiye dalalettir.

Rüyada Boğanın Kızdığını Görmek

Devlet kapısı anlamına gelir. Bu dönemde devletle ilgili işlerle uğraşabilirsiniz. Devletle ilgili işlerinizde zorluk çekeceğiniz anlamına gelir. Hukuksal konularda kayıplar olabilir, vergi borcu ortaya çıkabilir, kredi çekme işlemlerinde sorun çıkabilir ya da gecikebilir. Bazı işler için devlete başvuracağınıza işaret eder. Evraklı işlemler yapabilirsiniz, evrakla bir devlet kurumuna başvurabilirsiniz.

Rüyada Boğayla Boğuşmak

Boğa güç kudret anlamına gelir. Zor bir dönem geçtiğiniz ve biraz çabadan sonra kurtulacağınız anlamına gelir. Boğanın boğuşmasından sonra kan içinde kalan insanlar çok zorlanacak ve üzüntü yaşayacaktır.

Rüyada Boğanın Öldüğünü Görmek

Tüm zorluklardan başa çıkabilecek kapasitede olduğunuzun göstergesidir. Aynı zamanda boğa sembolü, gücün ve yüceliğin simgesidir. Kişi, hayatının her alanında güçlenerek daha bağımsız bir hale gelecektir. Bazı rüya tabircilerine göre ise etrafınızda içini kin bürümüş kişilerin olduğuna delalet eder. Kişi, tek başına hayatta kalmayı başarabilecek kadar güçlü bir insan demektir.

Rüyada boğa görmek ne demek?” anlamını öğrenen değerli okuyucularımız, rüyalarında gördükleri diğer sembollere de sitemizden bakabilirler. Aşağıda yer alan yorum bölümünden rüyalarınızı bizlerle paylaşabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status