Boğa Burcu Ocak 2021 Aylık Yorumu

Boğa Aylık Burçlar Ocak 2021

Aylık boğa burcu yorumunuzda bu ay, işyerinde romantik şakalar veya yeni bir profesyonel (iş) ilişki ile ilgili çeşitli duygular yaşayabilirsiniz.

Bazılarınız beklenmedik bir yolculuk sırasında ilginç duygular yaşayacak.

Bu ay, geliştirmeye karar verirseniz önümüzdeki birkaç ay içinde de devam edecek olan ilginç bir teklif sizi heyecanlandıracak.

Ocak ayında akrabanız olan birinin duygusal davranışlarına dikkat edin. Sizi şaşırtmayacaklar, ancak kendi duygularınızla yanıldıysanız, kendinize bir şekilde zarar verebilirsiniz.

Yılın ilk ayı, 2020’nin sonunda terk edilen taahhütleri ve görevleri tamamlamak için iyi bir zaman olacak. Bazı karmaşık sorunları ve sıkıntıları çözme fırsatına sahip olacaksınız. Ancak, her adımınızın veya kararınızın iyi düşünülmesi ve duygusal tepkilerden kaçınılması gerekecektir.

Bu ay boyunca, ne pahasına olursa olsun sizinle yüzleşmek isteyen bir kişinin niyetinin ne olduğunu çok hızlı bir şekilde hissedeceksiniz.

Ocak, ortak profesyonel temaslarınız olan biriyle ilgili tatsız bir olay getiriyor. İşinizde beklenmedik bir değişiklik de mümkündür (yeni faaliyet, yeni muhalefet, yeni meslektaşlar veya müşteriler vb.).

Bakınız: Boğa 2021 Yorumu

2021 yılının Ocak ayında, adli kurumlarla temaslar veya sizin için önemli bir davanın geliştirilmesi açısından zor bir dönem olacak. Bütün bunlar, bir takım gelişmeler olsa bile, sizi engeller veya komplikasyonlarla karşılayacaktır.

Nakit makbuz veya kar beklentilerinizde gerçekçi olun. Güvendiğiniz her sözü veya öneriyi kabul etmeyin.

Boğa burcu erkekleri, farklı yerleşim yerlerinden insanlarla ilginç ve faydalı yeni bağlantılar ve tanıdıklar yaratma fırsatına sahip olacaklar.

Kadınlar, evlerinde yaşamayan bir çocuk veya torunla daha yoğun iletişim kuracak.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status