Boğa Burcu Nisan 2021 Aylık Yorumu

Aylık boğa burcu yorumunuzda bu ay, Nisan kesinlikle hayal gücünüzü ve duygularınızı serbest bırakacaktır. İyi görünmek, sevilmek ve en önemlisi sevilmek için çabalayacaksınız.

Sadece rahatınız için değil, hedeflerinizin gerçekleştirilmesi için de önemli olacak parayı almayı beklersiniz.

Hak ettiğinizi almamanız için hiçbir sebep yok. Gerginlik ve sabırsızlıktan kaçınmaya çalışın, çünkü bu tür belirtiler sizin için önemli olan ilişkileri kötüleştirebilir.

Bu ayki hatalarınızdan biri, çeşitli finansal konularla uğraşırken kişisel eylemleriniz ve kararlarınız hakkında gerçek bir muhakeme eksikliği olacak. Kararınızda aceleci olma eğiliminde olacaksınız veya kolayca paniğe ve korkuya yenik düşeceksiniz.

Arkadaşlarınız hayatlarındaki bazı dramlarla sizi duygusal olarak meşgul edecekler. Sizin açınızdan herhangi bir rahatsızlık, esas olarak bu tür sorunlar hakkında uyardığınız gerçeğinden kaynaklanacaktır.

Bu ay tanıdığınız bir kişiyle yaşanan tatsız bir olayla ilgili haberler alacaksınız.

Nisan ayında başka bir evde, başka bir köyde veya kasabada yaşayan akrabalarınızla toplantılar yapacaksınız.

Çeşitli yaşam nedenleriyle ayrılmış aile birleşmeleri bu ay mümkündür.

Yeni koşullar nedeniyle birçoğunuz planınızda büyük bir değişiklik yapmanız gerekecek.

Boğa kadınları, sabırsızlıkları veya diplomatik ve sabırlı olamama yetenekleriyle kolayca tatsız durumlara neden olurlar. Tam olarak bu tür anlar, kurtaramayacağınız kayıplara neden olabilir.

Erkekler Boğa kadınlarından daha sakin ve daha hoşgörülü olacak. Kadınların bu ayki kararlarınız üzerindeki etkisi harika olacak ve size fayda sağlayacak ve önemli sonuçlar elde edecek.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status