Boğa Burcu Mart 2021 Aylık Yorumu

Aylık boğa burcu yorumunuzda bu ay Boğa burcunda doğanlar için Mart, yoğun bir ay olarak anılacaktır. Yeni taahhütler, daha iyi gelir veya performans fırsatları vb. Olacaktır. Asıl işinizi değiştirmeseniz bile, artık iyi yapılmış bir görevden, projeden bir şekilde yararlanma veya tatmin alma fırsatına sahip olacaksınız.

Yeni bir işe başlarsanız, önemli ilerleme ve ilerleme kaydetme fırsatına sahip olacaksınız. Elbette bu ay her şey mükemmel olmayacak. Birçoğunuz finansal endişeler yaşayacaksınız.

Boğa, Başak veya Oğlak burcunda doğan bir kişinin kaybıyla ilgili haberler sizi ciddi şekilde üzebilir ve endişelendirebilir. Bu ay boyunca siz ve aileniz için önemli olan finansal belgelerle çalışırken daha dikkatli olun.

Mart ayında, tanıdığınız bir çocuk veya genç bir adamla ilgili duygusal olarak tatsız haberler yaşayacaksınız.

Geçmişten çok drama ya da gözyaşı ile yaşadığınız olaylar, tanıdığınız biri tarafından iyi planlanmış bir senaryoya dönüşecektir. Bir entrika ya da iyi hazırlanmış bir yalan tarafından yanıltılmış zorluklardan geçmiş olabilirsiniz.

Ailede bir çocuğu veya genci tartışmak veya onunla yüzleşmek seyahatle veya sizden uzakta yaşayan insanlarla ilgili olabilir.

Boğa erkekleri, Mart ayında gelişme için iyi umutlara sahip olacaklar. Gereksiz fiziksel veya zihinsel zorlanmaya dikkat edin. Bu ay tedavi, terapi ve daha fazlasıyla ilgili eylemleri destekleyecektir.

Kadınlar kendileri için satın alacakları bir şeyle doğacak. Terazi, Kova veya İkizler burcunda doğan bir kişiyle mülk niteliğine ilişkin eylemleriniz veya konuşmalarınız olacak.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status