Boğa Burcu Kasım 2020 Aylık Yorumu

Aylık boğa burcu yorumunuzda bu ay, ailenizde ve akraba çevrenizde önemli olaylar yaşayacaksınız. Farklı yerleşim yerlerinde yaşamaları mümkündür ve bu sizin tarafınızdan seyahat etmeyi gerektirebilir. Arkadaşların ve akrabaların sizi şaşırtacağı ve bu aydan sonra size özel anılar bırakacağı etkinlikler.

Bu ay, yeni bir arkadaşlık başlatmak, romantik bir ilişki geliştirmek veya birlikte yaşamaya başlamak için iyi bir zaman olacak. Sizin için önemli bir gezi düzenleme sürecindeyseniz stresten kaçının. Büyük olasılıkla, bazı yeni koşulların gelişmesinden bağımsız olarak, her şey sizin için en iyi şekilde gerçekleşecektir.

Genel olarak, Kasım ayı size seyahat veya uzaktaki insanlarla ilgili yeni bir şans veya şans getirir.

Bu ay boyunca, çoğunuz önemli bir başarının eşiğinde olacaksınız. Hızlı karar vermeniz ve harekete geçmeniz gereken zamanlar olacaktır.

Kasım ayında taahhütleri veya yükümlülükleri ertelemeye izin vermemelisiniz, çünkü hava sizin için çok önemli olacak. Bu ay sizi mutlu edecek bir akraba ile ilgili haberler alacaksınız. Sizin için özellikle önemli olacak bir davet veya teklif alacaksınız.

Kasım ayında, belirli bir nedeniniz olup olmadığına bakılmaksızın, sizi bir hediye veya bir dikkat hareketi ile şaşırtabilecek.

2020 yılının Kasım ayında kariyerinizdeki bir projeyi veya taahhüdü tamamlamak ve yeni bir şeye başlamak için iyi bir zaman olacaktır. Kaçırılan ödemeler veya finansal yükümlülükler nedeniyle muhtemelen daha fazla para harcamanız gerekecektir.

Boğa kadınları, sosyal olaylar nedeniyle karamsar ruh hallerine, korkulara, paniğe kolayca duyarlı olacaklar. Genel olarak, hiçbir şey sizi tehdit etmez, ancak kesinlikle huzursuz ve temkinli olacaksınız.

Boğa erkekleri, bir erkeğin inatçı doğasıyla evlerinden yüzleşecekler. Muhalefetler evinizde bir süre gerginlik yaratabilir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status