Boğa Burcu Haftalık Yorumu 7 Eylül 2020 – 13 Eylül 2020

Haftalık boğa burcu yorumunda bu hafta, biriyle geçirdiğiniz zamandan, yalnız geçireceğiniz zamandan daha fazla memnun kalacaksınız. Planlarınıza aile üyelerinizi veya arkadaşlarınızı dahil etmeye çalışın.

Bütün günü yalnız geçirmeyin ve kendinizi sevdiklerinizle kuşatın.

İş yerinde biraz yenilik yapmayı planlıyorsanız da başarılı olacaksınız. Ama unutmayın, takım çalışması artık çok önemli. İlişkilerde kalbinizin tamamen konuşmasına izin verin. Kalp bu hafta sizin için karar versin.

Boğa Haftalık Burç 7-13 Eylül 2020

Aşk: Bu dönemde partnerinizle tartışmalardan kaçının. Onlara kendi problemlerinizle yük olmayın ve kendi olumsuz duygularınızı onlara aktarmayın. Onlara sevginizi verin. Bekarlar, yakın gelecekte büyük enerji ve güç yayacak biri tarafından büyülenecek.

Sağlık: Sırt ağrınız varsa, daha fazla hareket etmeniz gerekir. Bu dönemde düzenli yürüyüşler hayatınızın bir parçası haline gelmelidir.

İş ve Para: Para için endişelenmeyin ve risk alın. Uzun zamandır hayalini kurduğunuz bir yere gidin. İşyerinde bir sonraki dönem, uzun süredir masanızda olan görevleri tamamlamak için doğru gün olacaktır.

Ayrıca Bakınız: Boğa Burcu Eylül Yorumu

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status