Boğa Burcu Haftalık Yorumu 27 Kasım – 3 Aralık 2017

Haftalık boğa burcu yorumunda bu hafta hayattan bazı beklentileriniz olacak ve bunlar için hafta başında kolları sıvayacaksınız. Yeni hayaller kurabilir, gelecek ile ilgili çok daha iddialı projeler üzerine yoğunlaşabilirsiniz. Hafta içi ise yeni bir kursa katılabilir ve yeni şeyler öğrenmek isteyebilirsiniz. Bu hafta yeniliklere açık olacaksınız. Bir şeyler öğrenmek isteyebilirsiniz. Hafta sonuna doğru ise aşk ve ilişkilerde karşı taraftan beklentileriniz artacak. Daha fazla ilgiye ihtiyacınız olabilir.

Salı günü ve haftanın geri kalanında olumsuz düşünme, üzüntü ve iletişim sorunları yaşayabilirsiniz. Soğukluk, herkesten uzak kalma veya reddetme gibi ilişki sorunlarına neden olan sert veya kritik sözcüklerin olması olasılığı vardır. Tartışmalara girmekten uzak durmalısınız. Olumlu kalmaya ve bir şeylerle meşgul olmaya çalışın.

Perşembe öğleden cumartesi öğlene kadar normalden daha duygusal ve hassas olabilirsiniz. İlişkilerinizle ilgili harika zamanlı bir konuşma yapmak avantaj sağlayacak. Çünkü duygularınızla temasa geçeceksiniz. Burcunuzdaki Ay, iyi sezgilerle ve belki de psişik yetenekle çok şeyi algılayacağınız anlamına gelir. Genel olarak insanlara her zamankinden daha sempatik ve iyimser olma gayreti göstermelisiniz.

Cumartesi gününden itibaren ve önümüzdeki hafta sürecek olan pozitif enerjiniz ile insanlar üzerinde olumlu etki bırakabilirsiniz. Başkalarına karşı çok daha cömert olacaksınız. İç huzurunuz artacak ve size endişe veren konular geride kalacak. Artık bazı şeylerin daha netlik kazanması sizi mutlu etmeye başlayabilir. Gelecek ile ilgili uzun vadeli planlarınız üzerinde çalışarak, Aralık ayını bir hayli verimli geçirebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status