Boğa Burcu Haftalık Yorumu 26 Mart 2018 – 1 Nisan 2018

Haftalık boğa burcu yorumunda bu hafta Venüs kişisel yaşam, sağlık, canlılık ve hırslar alanına girecek. Bu sizin için iyi bir hamle olacak. Çünkü Venüs çok yararlı bir gezegen ve enerjiniz yüksek olabilir. Son birkaç gündür iç dünyanızda gerçekten kavga ediyordunuz ve bir değişime çok ihtiyacın vardı. Bu aslında hayatınız için çok olumlu bir hareket. Bu alanda Venüs size daha fazla çekicilik ve güzellik katacak. Çevrenizde bir aura olacak ve bu yeni insanları cezbedecek. Böyle bir şansı öngörmek ve bunu sizin yararınıza kullanmak için yeterince bilge ve farkında olmalısınız. Aynı zamanda, bu geçişin parçası olacak küçük fiziksel sorunlar da görülüyor.

Hafta sonu boyunca güçlü bir dolunay eğitim, iş, meslektaşlar, sağlık ve yükümlülükler alanınızı tetikleyecektir. Dolunay Cumartesi günü meydana geliyor. Dolunay her zaman mükemmellik gösterir. Kendinizi son derece etkileyici hissedebilir ve bunu çevrenize yansıtabilirsiniz.

İş yerinde bazı tamamlamalar bulabilirsiniz. Bu meslektaşlarınızla tartışmak için harika bir zaman değil. Takım tartışmaları olacak, işinize hazırlanın. Sağlıkla ilgili kaygılar da ortaya çıkabilir, ancak bu sadece geçişin bir parçası olacaktır.

Doğal bir diyet programı izlemelisiniz. Aksi takdirde, alt karın ile ilgili bazı sorunlar olabilir. Finansal, fiziksel, duygusal yükümlülükler gibi çeşitli yükümlülükler vurgulanabilir. Bu aslında duygusal benliğiniz için karmaşık bir zamandır.

Geçmişe bakmanız ve hatalarınızı kabul etmeye hazır olmanız gerekebilir. Hatalarınızı düşüneceksiniz, ama lütfen pişmanlık duygusuna kapılmayın. Bunun yerine hatalarınızdan ders alarak geleceğiniz için doğru kararlar almaya gayret etmelisiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status