Boğa Burcu Haftalık Yorumu 19 Mart 2018 – 25 Mart 2018

Haftalık boğa burcu yorumunda bu hafta iletişim, konuşma, seyahat, akıl ve mantıksal düşünce gezegeni olan Merkür bu haftada yavaşlama moduna geçecek. Bu hareket duygusal zorluklar, kayıplar ve mücadeleleri tetikleyecektir. Yani, kararlarına çok dikkat etmelisin. Bu  genellikle zorluklarla uğraşmak zorunda kalabilirsin. Yani, değişikliklerin çoğu karmaşık düşüncelerinizden kaynaklanıyor olabilir.

Merkür mantıksal zihni ve analitik kabiliyeti gösterdiğinden, bu yetenekler harika bir modda olmayabilir. Bu yüzden lütfen aceleci kararlar almayın. Güvensizlik içinde olabilirsiniz ve bu hisleri dengelemeye çalışın. Bir şeylere karar verme için doğru olan zamanı seçerek aceleci olmamaya gayret edin. Uzun süredir görmediğiniz insanlar kısa bir ziyaret için size gelebilir. Geçmişte geçirdiğiniz benzer deneyimlerden yine geçebilirsiniz. Lütfen herhangi bir ödün vermeyin. Bir şeyleri anlamak ve tanımlamak için zaman ayırın. Bu hafta iç dünyanızı güzelleştirmek ve ruhsal işler için iyi bir zamandır. Plan yapmak için bu zamanı kullanın.

Güneş ve Venüs sağlık alanındadır. Bu yüzden küçük fiziksel sorunlar bekleyebilirsiniz. Güneş, tüm dünyayı aydınlatan bir gezegendir. Dolayısıyla gizli korku, duygular, ruh, izolasyon, inziva, uzak mesafe yolculukları gerçekler ve zorluklarla daha da mücadeleniz artabilir. Bu yüzden bazı faktörlere dikkat etmelisiniz. Yaratıcı projeler, yeni rol, yeni proje ve meslektaşlarla görüşmeler de görülür.

Pazartesiden perşembeye kadar, özel hayatınıza, evinize ve ailenize odaklanabilirsiniz. Normalden daha duygusal ve hassas hissedeceksiniz. Bu hafta ilişki sorunları hakkında konuşmak için harika bir zamandır. Çünkü duygularınızla temas halinde olacaksınız. Kişisel hırslarınızın, istek ve ihtiyaçlarınızın eşinizin duygularını nasıl etkilediğini sezgisel olarak hissedeceksiniz. İç huzur ve denge, buzları kırmak ve yeni arkadaşlar edinmek için güven duygusu artar.  Çevrenizden duygusal desteğe ihtiyaç duyacaksınız.

Ayrıca BakınızBoğa Burcu Mart 2018

Cuma gününden Pazar gününe kadar, evinizden ve ailenizden duygusal destek alabilirsiniz. Her zamankinden daha duygusal olarak hassas hissedersiniz ve eşiniz ve ailenizle daha fazla zaman geçirmek isteyebilirsiniz. Böylece kendinizi rahat, güvenli ve güvende hissedersiniz. Bu hafta evinizin mahremiyetinde samimi olmak için iyi bir zaman olacak. Ama şimdi iyi insan becerilerine sahipsiniz. Bu hafta fikirlerinizi açık bir şekilde dile getirerek kolay kabul ettirebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status