Boğa Burcu Haftalık Yorumu 14 Eylül 2020 – 20 Eylül 2020

Haftalık boğa burcu yorumunda bu hafta, yakın zamanda ortaya çıkan bazı hastalıklar veya aksilikler, ruhsal inançlarınızı sorgulamanıza neden olabilir. Ailenizle vakit geçirmek, belki de hayatınızdaki bir yaşlı ya da akıl hocasının kaybından birlikte iyileşirken daha büyük bir huzur ve mutluluk duygusuna yol açacaktır. Bunun bir sonucu olarak seyahat planları ters gidebilir.

Bir miras, son zamanlarda para konusundaki endişelerinizin bir kısmını çözmenize yardımcı olacaktır. Akıllıca harcayın, onarım gerektirir ve akıllıca yatırımlar yapın.

Şimdi kendinizi yeni bir bilimsel ya da metafizik arayışa atmak için iyi bir an. Kötü alışkanlıkları stresten kurtulmak için kullanmaktan kaçının.

Boğa Haftalık Burç 14-20 Eylül 2020

Ev, aile ve sevdikleriniz artık sizin için en önemli şey. Eğitim, kariyer, hatta başarılar aileye göre ikincildir. Alınan tüm kararlar, ev hayatı üzerindeki etkisi açısından değerlendirilecektir. Aidiyet duygusu çok önemlidir, bu nedenle aile köklerinizi yeniden takip etmekten, selamladığınız yere seyahat etmekten çekinmeyin.

Finansal durumunuzu güçlendirin, böylece kısa sürede gerekli olabilecek her türlü yenileme veya iyileştirmeye hazır olursunuz.

Ailenize olan bağlılığınız size hizmet edecek ve bir birey olarak çiçek açmanıza yardımcı olacaktır.

Ayrıca Bakınız: Boğa Burcu 2021 Yorumu

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status