Boğa Burcu Haftalık Burç Yorumu (29 Mart 2021 – 4 Nisan 2021)

Boğa burcu haftalık yorumunda bu hafta önünüzde çok hızlı ve yeterli hareket etmek zorunda kalacağınız bir haftan var. Doğru kararları vermenizi ve sorunları derinleştirmekten kaçınmanızı gerektirecek beklenmedik durumlar ortaya çıkacaktır. Sezginiz artık gerekli kararları verirken danışmanınız ve rehberiniz olacak.

Bu yedi gün boyunca, bir karar vermeden, söz vermeden veya yeni bir işe başlamadan önce çok ciddi ve dikkatlice düşüneceksiniz.

İnsanlar sizi çok muhafazakar bulabilir, ancak aslında dikkatli olacaksınız. Yeni taahhütlere girmeden önce pratik yapınızın daha fazla açıklığa ihtiyacı olacaktır.

Bu hafta kader, ailenizi etkileyen şeylerin gelişmesine elverişli olacak. Beraber yaşama ihtimalinizin yüksek olduğu akrabalarınızla ilgili planlar olumlu bir gelişme gösterecektir.

Bu evlilik veya başka bir önemli aile olayı için hayırlı bir hafta olacak.

Bir gencin davranışları sizi üzebilir çünkü hata yaptığını bileceksiniz. Ancak müdahaleniz düşmanca karşılanacaktır.

Bu burç burcunun kızları ve erkekleri zor zamanlarda, muhtemelen hala sahip olmadığınız bir yaşam deneyimi temeli gerektiren karmaşık kararlar alacaklar.

Boğa kadınları, bir kadınla ilginç ve faydalı sohbetler yapacak. Kova, İkizler veya Terazi burcunda doğan insanlar, düşünceleriniz ve eylemleriniz üzerinde olumlu bir etkiye sahip olacaktır.

Erkekler bir ev veya ev sorununu hızlı ve ucuza çözmenin yollarını arayacaklar. Kişisel tatil yapacak bir arkadaşınıza hediye seçmeniz sizin için zor olacaktır.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status