Boğa Burcu Haftalık Burç Yorumu (26 Nisan 2021 – 2 Mayıs 2021)

Boğa burcu haftalık yorumunda bu hafta, önümüzdeki bir veya iki ay veya neredeyse tüm yaz sezonu için planlarınızı belirleyecek görüşmeler yapacak veya kararlar alacaksınız.

Mali ve mesleki önceliklerinize rağmen, bu hafta aile ilişkileriniz, bu süre içinde üstesinden gelinmesi veya çözülmesi gereken bir sorun veya durumun ortaya çıkacağı durumlarda dikkat gerektirecektir.

Evli iseniz, planlarınızda istenmeyen değişikliklere ve hayatınızdaki komplikasyonlara yol açabileceğinden, eşiniz veya akrabalarıyla olan ilişkinizde yüzleşmeye izin vermeyin.

Bu hafta boyunca, başka bir köyde veya ülkede yaşayan bir kişinin etrafında ilginç olaylar meydana gelebilir. Böyle bir kişiyi kutlama veya onlarla bir araya gelme fırsatınız olabilir.

Hafta, iş, tedavi, sanatoryumda veya özel sağlık merkezinde kalmak ve daha fazlası için seyahat edecekler için uygun olacaktır.

Bu yedi gün boyunca, yeni ve eski arkadaşlarınızla daha birçok bağlantıya sahip olacaksınız. Ortak anıları paylaşacak, onlarla farklı fikirleri veya planları tartışacaksınız.

Yeni bir gerçek veya sanal arkadaşlık, yeni ve ilginç şeyler öğrenmenize yardımcı olacaktır.

Boğa kızları ve erkekleri hafta boyunca birçok yeni insanla tanışacak. Oğlak burcu, Boğa burcu veya Başak temsilcileriyle olan ilişkiniz zor bir başlangıca sahip olacak, ancak ilişkilerinizde ilginç bir gelişme bekleniyor.

Kadınların planlarını ve fikirlerini çok daha dikkatli ve detaylı düşünmek için bir nedeni olacaktır. Bu hafta hiçbir yere acele etmeyeceksin ve acele etmemelisin …

Erkekler bu yedi gün boyunca karşılaşacakları sıkıntıları çok hassas ve duygusal olarak kabul edeceklerdir. Sadece eylemlerinizde akıllı olmanız değil, aynı zamanda diplomasi ve sabır gibi becerileri kullanmanız da istenecektir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status