Boğa Burcu Haftalık Burç Yorumu (23 Kasım 2020 – 29 Kasım 2020)

Boğa burcu haftalık yorumunda bu hafta tanıdığınız insanların hayatlarındaki bir olayla ilgili tatsız haberler alacaksınız. Kayıp, dolandırıcılık vb. İle ilgili olabilir.

Kariyeriniz veya işinizle ilgili planlar geliştirmek için önünüzde elverişli bir hafta var. Bu yedi gün boyunca bir teklif alabilir veya bir başarıdan ve daha fazlasından mutlu olabilirsiniz.

Bu yedi gün boyunca bazı sorunlar, kendi duygularınız üzerinde kontrol sahibi olamamanız nedeniyle daha da kötüleşebilir. Bu problemler doğası gereği hassas olacaktır ve bu nedenle dikkatle ve sabırla yaklaşılması gerekecektir.

Bu hafta beklenmedik olaylar para veya eşya içerecek. Muhtemelen her şey sizin beklentilerinize veya arzularınıza göre gelişmeyecektir. Para veya belge ile ilgili her şeyde dikkatli olun.

Hafta boyunca sevilen birinin sağlığı ile ilgili endişe veya endişe olacaktır.

Ayrıca Bakınız: Boğa Burcu 2021 Yorumu

23 – 29 Kasım Haftası Boğa Burcu Haftalık Yorumu

Bu hafta evinizdeki herhangi bir iş, düzenleme veya yer değiştirme, onarım ve iyileştirme için uygun olacaktır.

Boğa kadınlarının hafta içindeki ruh hali, maddi ve maddi istikrarına bağlı olacaktır. Bazılarınız başka bir şehir veya ülkeden iyi haberleri duymaktan veya önemli bir belge almaktan mutlu olacak. Bu, özellikle önemli işler içeriyorsa, seyahat için hayırlı bir hafta olacak.

Erkekler birkaç ilginç toplantı ve toplantıya katılacak. Hafta boyunca birçok yeni şey öğreneceksiniz ve umarım alınan bilgileri pratik olarak kullanabileceksiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status