Boğa Burcu Haftalık Burç Yorumu (22 Şubat 2021 – 28 Şubat 2021)

Boğa burcu haftalık yorumunda bu hafta sizi endişelendirecek ve bazı durumlarda sağlık sorunlarının nedeni olabilecek beklenmedik bir sorunun ortaya çıkmasına şaşıracaksınız.

Hafta boyunca, kendi sağlığınızla ilgili bakım mümkündür, örneğin: bir doktora, dişçiye veya başka bir uzmana ziyaret.

Bu haftaki sürprizler, hoş olsun ya da olmasın sizi endişelendirecek.

Bu, ebeveynlerinize ve diğer akrabalarınıza ait miras, mülk veya mali kaynaklarla ilgili konuşmalar veya eylemler için hayırlı bir hafta olacaktır.

Bazı evlilik ilişkilerinin değişken ve belirsiz durumu, bu ilişkilerin geleceği hakkında daha ciddi konuşmalara neden olacaktır.

Bu hafta, kendi sorunlarınıza daha fazla bağlı olmanıza rağmen, diğer insanlara dikkat etmeniz gerekecek. Tavsiyenize veya yardımınıza ihtiyaç duyacakları sıkıntılarını paylaşmak için sizi arayacaklar.

Boğa Haftalık Burç 22 – 28 Şubat 2021

Hafta boyunca sadece kendi sorunlarınıza odaklanmaktan kaçının ve mümkünse başkalarına yardım edin.

Boğa kadınları, evleri, bazı mülklerin bakımı, eşyaların satışı veya satın alınması, mallar ve daha fazlasıyla ilgili çeşitli mali harcamaları tartışacak veya planlayacak.

Erkekler, seyahatle ilgili veya farklı mesafelerden insanlarla ilgili durumlarda ve planlarda şanslı olacaktır. Yıl boyunca seyahat etmenizi gerektirebilecek beklenmedik bir fırsat ortaya çıkabilir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status