Boğa Burcu Haftalık Burç Yorumu (21 Aralık 2020 – 27 Aralık 2020)

Boğa Haftalık Burç 21-27 Aralık 2020

Boğa burcu haftalık yorumunda bu hafta önünüzde aileniz, işiniz, içinde yaşadığınız toplum için önemli olan olayların gelişimini yakından izleyeceğiniz bir haftan var. Bu hafta aktif zodyak burçları grubunda yer almaktansa ön sırada yerinizi arayarak seyirciler arasında olacaksınız. Dışarıdan dinleniyormuşsunuz gibi görünebilir, ancak aslında 2021’in başlarında yeni işinize başlayacağınız bilgi biriktirme zamanı olacaktır.

Bu hafta boyunca, önemli mesleki konularla uğraşmaktan kaçının ve ailenize ve yakın akrabalarınıza odaklanın.

Bazen sorumluluklarınızı dengelemekte zorlanacaksınız: iş ve aile, arkadaşlar ve sosyal görevler, bu yüzden şu anda sizin için daha önemli olanı seçin.

Bu hafta birçok kişi iş, iş veya aile ilişkilerinden gelecek paradan memnun kalacak. Ailenizden veya yakın arkadaş çevrenizden birini alacak beklenmedik bir kazanç elde etmek mümkündür.

Bu haftanın sürprizlerinden biri de başka bir şehirde veya ülkede yaşayan bir kadınla ilgili olacak.

Ayrıca Bakınız: Boğa Burcu 2021 Yorumu

21 – 27 Aralık Haftası Boğa Burcu Haftalık Yorumu

Hafta boyunca, hem kendiniz hem de bazı akrabalarınız veya yakınlarınız için beklenmedik bir seyahat engeli ortaya çıkabilir.

Hafta boyunca yakın ilişkiniz olmayan birinden gelen herhangi bir bilgi, haber veya öneriyi yakından izleyin. Sizin için yeni bir fırsat doğabilir ancak riskli eylemler önermem.

Bazılarınız önemli bir problemi çözmek için umut verecek etkinlikler veya toplantılar yaşayacaksınız.

Bu günü kutlayanlara mutlu ve huzurlu Noeller! Yılın en kısa günü olan kış gündönümü olan 21 Aralık’ta eski geleneklere göre kutlayanlara Mutlu Yıllar.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status