Boğa Burcu Günlük Yorumu (27 Mart 2018 Salı)

Boğa burcunda bugün değişmiş bir insansın. Her zaman iyi bir konuşmacı olmanıza rağmen daha iyi bir dinleyicisin. Bu, herkesin artık kendinizin merkezli olmadığını ve başkalarının iyiliği için çalışmaya istekli olduğunuzu herkesin bilmesini sağlayacaktır. 40 yaş civarında bir bayan size büyük destek verecektir.

Boğa Burcu Günlük Aşk ve İlişkiler Yorumu

Romantik yaşamınızda yavaşlamanız gerekir. Her duyguyu yüksek bir yoğunluk derecesi ile yaşıyorsunuz, ancak bunu sürdürmek mümkün değil. Bugün işleri yavaşlatmalısın. Zihniniz bir seferde gitmenizi söylese bile tutkuyu romantizmi elden bırakmayın. Küçük anlamlı hareketler bugün çok yol kat etmenizi sağlayacak.

Boğa Burcu Günlük Para ve Kariyer Yorumu

Bugün bir harcama yapabilirsiniz! Alt bilinciniz manevi rehberlerden gelen işaretler tarafından yönlendiriliyor gibi görünüyor ve burası tuzağa düştüğünüz yer! Telafiler denemek iyidir, ancak tüm tasarruflarınızı kaybetme pahasına değil! Aslında bütün bunlar iyi olmaz, sadece sabrınız ve işler yavaş yavaş çalışacaktır.

Boğa Burcu Günlük Sağlık Yorumu

Sağlığınızı ciddi biçimde etkileyecek yoğun bir duruma rastlayabilirsiniz. Yorgunluktan kurtulmak için iş yükünü azaltmaya çalışın. Bu enerjiyi güçlü bir geri dönüş için koruyun. Bir projenin üzerinde çok fazla gerilmeyin, sonuçta sizi baş ağrılarına veya genel gerginliğe maruz bırakacaksınız.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status