Boğa Burcu Etkilemenin Yolları

Boğa burcu, oldukça yavaş hareketleriyle dikkat çekmektedir. Asla hızlı bir şekilde hareket etmeyi ve hızlı bir şekilde karar vermeyi sevmeyen bu burcu etkilemek istiyorsanız ilk olarak onu sabırla beklemeyi bilmelisiniz. Boğa burcu sizle yaşamak istediği şeyleri yavaş bir şekilde acele etmeden ve doya doya yaşamak isteyecektir. Hal böyle olunca da sizden sabır bekleyecektir.

Sizden her ne kadar etkilenmiş olsa dahi, hemen size yanaşmayacak ve uzaktan gözlemleyip mantığına da yerleşmenizi bekleyecektir. Hal böyle olunca sizin beklenen sabrınız onu etkilemeyi başarmış olacaktır.

Boğa Burcu Erkeğini Etkilemenin Yolları

Boğa burcu erkeği her ne kadar mantığıyla hareket etse bile, bir süre sonra duygularını da harekete geçirmeyi başaran bir erkektir. Bakım onun için önemli bir etkendir ve sizden bakımlı olmanızı her zaman isteyecektir. Sizin yapmanız gereken şey, onu etkilemek için bakımınıza son derece dikkat etmek fakat bu olayı fazlada abartmamaktır. Bu olay sadece bakımınız ile sınırlı kalmamalıdır.

Bu erkek bakımımızdan ziyade sizin dış davranışlarınıza da oldukça önem göstermektedir. En önemli noktası ise sizin hal ve hareketlerin izdir. Bunu biraz açacak olursak oturup kalkmanız onun fazlası ile önem verdiği bir noktadır.

Boğa burcu erkeğini kurnaz hareketlerle elde etmek isterseniz çok yanılırsınız. Ona oyun yapayım derken birden kendinizi oyunun içerisinde bulursunuz. Bu sebepten dolayı daha ilk başlarda naz yapayım biraz peşimden koşsun diyerek, yalan yanlış şeyler üretirseniz, peşinizden koşmak yerine daha çok onu kendinizden uzaklaştırmış olursunuz. Fakat ona karşı her zaman dürüst olur ve oyun çevirmezseniz kendinize güven kazandırmış olursunuz ve onu derinden etkilemeyi başarmış olursunuz.

Boğa burcu erkekleri çok fazla heyecan veren şeylerden hoşlanmazlar. Bu sebepten dolayı bu erkekleri elde etmek istiyorsanız eğer ki, onları heyecan verici şeylere çekmeye çalışmayın. Rutin olan ilişki her ne kadar sıkıcı olarak gözükse bile bu erkeklere göre hiçte sıkıcı değildir, tam aksine istedikleri gibi bir durumdur. Bu sebepten dolayı sakin bir şekilde olayları fazla abartmadan onunla beraberlik istediğiniz ona yansıtın. Aksi taktirde onu kaybedersiniz.

Boğa Burcu Erkeği Karşı Cinsi Nasıl Etkiler?

Bu burç erkeğinin karşı cinsi etkilemek için uyguladığı bir çok taktik vardır. İlk olarak boğa burcu erkeği bir kadını elde etmeyi kafaya koymuşsa onu hiç kimse hiç bir şey bundan vazgeçiremez. Bu yolda elinden gelen her şeyi yaparlar. Bir kadını etkilemek için kadınların sevdiği şeyleri kullanırlar. Mesela ona hiç beklemediği anda bir çiçek yollayabilirler.

Bir kadını etkilemek uğruna romantiklikten asla kaçınmazlar ki bu zaten onların yapılarında vardır.  Veya gecenin bir yarısı uzun bir şiir göndererek karşı tarafın ilgisini çekmeye çalışırlar. Bu konuda maddi manevi hiç bir şeyden çekinmezler gerekirse sırf karşı tarafı etkilemek için lüks bir restoranda mum ışığında romantik bir akşam yemeği hazırlatabilir hatta hızını alamayan boğa burcu erkeği bir mekanı kapatabilir.

Kadınların bu tarz şeylerden hoşlandığını bilen boğa burcu erkeği bunu kullanarak karşı tarafın ilgisini kazanmayı başarabilirler. Çünkü kadınların çiçeklere, lüks restoranlara, pahalı hediyelere veya küçük sürprizlere zaafı vardır. Hal böyle olunca bu kadar romantik bir adamla karşılaşan bir kadın elbette ki boğa burcunun bu ilgisini karşılıksız bırakmayacaktır. Bu şekilde bir kadını etkilemeyi başaran boğa erkeği onunla olan ilişkisinde kıskanç ve baskıcı bir tavır takınmayarak karşı tarafı fazla bunaltmaz ve karşı tarafın ilgisini daha da arttırmayı başarır.

Her ne kadar kadınların kıskanılmaktan hoşlandığını kıskanıldıkları zaman sevildiklerini düşündüklerini varsaysak da aslında kadınlar özgürlüklerinin kısıtlanmasından hiç değilse hoşnut olmazlar. Başlarda bu durum çekici gelse de bir zaman sonra onları bunaltır ve çabucak sıkılmalarına neden olur. Bunu bilen boğa erkekleri karşı tarafla daha uzun soluklu ve daha pürüzsüz bir ilişki yaşamak için sert ve baskıcı tavırlar takınmaktan kaçınır karşı tarafı bu şekilde etkisi altına alarak karşı taraf için vazgeçilmez olmayı başarır.

Boğa Burcu Kadını Nasıl Etkilenir ?

Boğa burcu kadını her daim inatçılığı ile başa çıkılması zor bir kadındır. Bu yüzden bu kadını alttan alabilecek birileri ile ilişki kurması, en doğru seçimi yapması gerekir.

Boğa kadını fiziksel özelliklere önem veren bir kadındır. Bu yüzden öncelikle fiziksel olarak etkilenmelidir. Para onun için önemli bir etkendir bu nedenle parasal olarak güçlü olan erkekler her zaman koç kadın için 1 adım öndedir. Bu kadın romantizmden hoşlanır, kendisine güzel sözler söyleyen ve romantik bir adama asla hayır demeyecektir. Sakin ve kendi halinde olan insanlar boğa kadını ile yapamaz, zaten bu kadın böyle insanlarla ilişki içerisine giremez çünkü aciz insanlardan hoşlanmaz.

Boğa kadını için partnerinin güçlü ve tanınan bir kişi olması önemlidir. Peşinden koşturmayı sever ve peşinden koşan kişilerden etkilenir. Onun için, gerçekten seven adam o hayır bile dese peşinden koşmalı ve sürekli ne kadar aşık olduğunu dile getirmelidir. Partnerinin asil ve zeki bir adam olması onun için bir ayrıcalık olacaktır.

ETİKETLER:
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status