Boğa Burcu Erkeğini Süründürmenin Yolları

Bu burç erkeği diğer burcun erkeklerine bakarak biraz daha temkinlidir. Bu nedenle boğa burcu erkeğini süründürmek her ne kadar basit gibi dursa da oldukça zordur. Bu sebeple attığınız adımlara son derece dikkat etmeli ve fevri hareketlerden uzak durmalısınız. Bu nokta da yapacağınız veya atacağınız yanlış bir adım boğa burcu erkeğinin her şeyi anlamasına sebebiyet verebilir. Böyle bir durumda da boğa burcu erkeğini süründürmek gibi bir şansınız kalmayabilir. Bu nedenle eğer boğa burcu erkeğini süründürmenin yollarını arıyor iseniz ilk kuralı kesinlikle ihlal etmemelisiniz.

Son derece temkinli sakin ve dikkatli olmak sizin yararınıza olacaktır. Bu adımı hakkı ile geçtikten sonra artık boğa burcu erkeğinin süründürmenin ikinci aşamasına geçebilirsiniz.

İkinci aşamanın adı umursamazlıktır. Evet, bu kadar basit. Boğa burcu erkeğini süründürmek istiyor iseniz umursamaz bir tavır takınmanız en doğrusu olacaktır. Bu şekilde boğa burcu erkeği umursanmadığını düşünecek ve büyük bir hayal kırıklığı yaşayacaktır. Bu hayal kırıklığının ardından boğa erkekleri atacağı ilk adım size yönelik olacak ve peşinizden ayrılmayacaktır.

Hem pişmanlık hem de üzüntü içinde boğa burcu erkeğini süründürmek işte bu kadar basit! Diğer bir yöntem ise unutmaktır. Evet, unutmak o kadar kolay olmasa da, unutamasanız da unutmuş gibi davranmanız bu aşama da yeterli olacaktır.

Boğa erkeği kolay kolay bir şeyleri unutmaz, özellikle bir ilişki içinde yaşananlar ve anılar her zaman için aklında yer edecektir. Bu nokta da her şeyi unutmuş gibi davranmanız onu incitecektir. Onun değer verdiği ve unutmadığı anıları sizin hatırlamamanız boğa burcu erkeğinin sürünmesi için yeterli olacaktır. Onun gözünde bu davranışınız değerinin olmadığını düşündürecek ve bu aşamadan sonra da peşinize düşerek pişmanlıktan sürüm sürüm sürünecektir.

ETİKETLER:
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status