Boğa Burcu Erkeği Özür Diler Mi?

Evet arkadaşlar, bugün inatçı ve gururlu boğa burcu erkeğinin özür dileme ihtimallerinden bahsedeceğiz. Özellikle son kelimem de yaptığım vurguyla dikkatinizi çekmek isterim. ‘İhtimale’ dedim… Yani o kadar zordur ki onların özür dilemeleri işiniz ihtimallere kalmıştır.

Boğa erkekleri fazla gururludur. Hatta daha da fazla gururludur. Boş yerer abartmıyorum arkadaşlar kendilerini onlar da çok iyi biliyorlar zaten. Bu sebeptendir ki bu burç erkekleri gururlarını ayaklar altına alıp da sizden özür dileme zahmetinde bulunmazlar.

Eğer ki aranızdaki dargınlık onun hatasından dolayı oluştuysa, yüzünüze bakmaya çekinirler. Sizden ilk zamanlarda fırsat buldukları her durumda kaçmaya çalışırlar ve bunu da başarırlar. Bu yüzdendir ki ne kadar yakın arkadaşı, dostu veya sevgilisi olursa olsun bu hareketinden dolayı arası açılmış olur. Çünkü karşınızdaki eğer ki çok değer verdiğiniz biri ise hatasını fark edip özür dilemesini beklersiniz.

Ama karşınızdaki eğer ki bir boğa erkeği ise böyle bir şeyi yapmayacağından dolayı aranıza uzun duvarlar serilmesini sağlar ve buda dostluğunuzun yok olmasına sebep olur.

Özellikle aranızdaki sorun boğa burcu erkeğinden değil de sizden kaynaklanıyorsa, o zaman yandınız demektir. Zaten kendi hatalarında bile özür dilemeyen boğa burcu erkeği, sizin hatanız da ise sizin ayağınıza hiçte gelmez. Yerine oturur ve sizin tıpış tıpış ayaklarına gidip pişmanlığınızı dile getirmenizi ister.

Size istediği kadar saygı veya sevgi beslesin fikirleri yine de değişmez. Aranızdaki bağ güçlüyse yokluğunuzu çok rahat fark eder. Fakat bunu size hiç bir şekilde belli etmemeye özen göstererek köşede sizi bekler. Eğer ki siz ona yapıcı yaklaşır ve suyuna giderseniz, dostluğunuzu tekrardan kazanmak için oda size yapıcı yaklaşır. Sonuçta denildiği gibi unutmayın, tatlı söz bile yılanı deliğinden çıkarırmış.

Bakınız: Boğa Burcu Erkeğiyle Nasıl Baş Edilir?

ETİKETLER:
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status