Boğa Burcu Erkeği Neden Ayrılır?

Sizi elde edene kadar kendinizi size özel hissettiren, kelimenin tam anlamı ile prenses gibi bulutların üzerinde dolaştıran boğa burcu erkeği aslında kendi ayrılmaz. Sizin kendinden soğumanızı bekler, beklemek derken kendi de boş durmaz bunun için elinden geleni yapar.

Volkan Konak ‘ın da bir şarkısında geçer ya ‘Çekilmez Bir Adam Oldum, Aksi, Nalet ‘i tam anlamı ile size yaşatır. Çünkü boğa erkekleri denenmişi denemeyi çok severler ve  ayrıldığı kişi ile bağı koparmaz ki boşta kaldığı zaman gidecek bir limanı olsun ister. Ama sadık olan boğa burcu erkeği güven duyduğu bir kadına da tam anlamı ile bağlanır ve kendisi ayrılmak istemezse de ondan ayrılmak zordur.

Ama işler sarpa sarıp kendinden daha baskın bir kişilik ile bir yola girmişse de uzun süre ilişkiyi devam ettirmek istese de sonunda bıçak kemiğe dayanır ve ayrılma kararı alır. Boğa burcu erkekleri her ne kadar güçlü kadınları sevse de kendinden baskın olan bir kişiyi de istemezler. Ama ayrılma, konusunda da çokta cesur değildir.

Baskın bir karakteri kabul ederler ama hayatı kendine zindan eden birini uzun süre hayatlarında tutmazlar. İsteği bitmeyen boğa burcu erkeği ilişkiye verdiği her şeyin karşılığını da ister. İlgi göstermiş ise ilgiyi ister, şımartmışsa şımartılmayı ister. Zaten istekleri bitmeyen bir burcun erkeğidir.

Güvendiği zaman aklınızın alamayacağı kadar da sevgisini belli eden boğa erkeği sahiplenicidir ve tüm bunlardan dolayı da ayrılık konusuna karşı fobileri de vardır. Buna alışkanlıkta diyebiliriz sevgi de.

Aldatmadığınız, sıkmadığınız, ısrarlarınızla bunaltmadığınız sürece mutlu bir ilişkiyi de temin etmiş sayılırsınız. Sağlam adımlarla mutluluğa yürüyebileceğiniz bir burcun erkeğidir ve ayrılık kaygısı çekmeden geleceğe umutla bakabilirsiniz.

Bakınız: Boğa Burcu Erkeği Neden Aramaz?

ETİKETLER:
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status