Boğa Burcu Erkeği ile Nasıl Konuşulur?

Bu burç erkeği en güçlü burçlardan biridir. Hatta en güçlüsüdür diyebiliriz. Boğa erkeği tam evlenilecek adamdır diyebiliriz. Ailesine çok düşkünlüğüyle bilinir. Aile değerlerine oldukça değer verirler. Mantıklı, zeki ve kararlı bir burçtur. Hayatta ne istediklerini çok iyi bilirler. İstediklerini er ya da geç sahip olurlar. Kendinden ve kendi gücünün farkında olan bir burçtur.

Boğa burcu dış görünüşleriyle de oldukça dikkat çekicidir. Boğa burcu erkeklerinin geneli uzun boylu, geniş omuzlu ve iri yapılı bir dış görünüşe sahiptirler. Kendinden emin tavırları karşı tarafın hemen hemen her zaman dikkatini çekmiştir. Arkadaş çevresinde de oldukça sevilir ve oldukça cömerttir.

Para harcamayı seven bir burçtur. Boğa burcu erkeğinin hayatının temelinde mutlu olmak vardır. Bu hayata bir kere daha mı geleceğim düşüncesi var olduğu için mutlu olmak için ellerinden geleni yaparlar. Onu mutsuz edeni hayatından çıkarmaktan tek bir an bile tereddüt etmezler. Hayatından çıkaranı da çabuk çabuk tekrar hayatına almaz.

Boğa burcu erkeği bir ortamı çabuk çabuk terk etmez ama terk ederse bir daha o ortama gelmez. Boğa burcu erkeğiyle konuşurken kelimelerini olabildiğince doğru seçmelisin. İyi bir dinleyici ve konuşmacı olmalısın. Onun gücünün farkında olduğunu cümlelerinle ifade edip tavırlarınla hissettirmelisin.

Boğa erkekleri için dış görünüş oldukça önemlidir. Bu yüzden bir boğa erkeğiyle konuşmak istiyorsan oldukça bakımlı olmalısın. Konuşurken ipleri onun eline bırak.

Konuşmayı o yönetiyormuş hissi uyansın onda. Bu onun hoşuna çok gider. Boğa burcu erkekleri sahiplenmeyi çok sever. Çevresindeki herkesi kanatlarının arasına almak ister. Onunla konuşurken huyundan gitmelisiniz konuşurken. Eğer onu kızdırırsanız çok tehlikeli bir varlığa dönüşür. Bunu bilip buna göre davranmak iyi sonuçlar doğurur.

Bakınız: Boğa Burcu Erkeği En Çok Neye Önem Verir?

ETİKETLER:
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status