Boğa Burcu Erkeği Hangi Kokuları Sever?

Koku insanların hafızalarında silinmez izler bırakan en güçlü hatırlanma ilacıdır. Bir insan gördüklerini, duyduklarını unutabilir fakat burnuna gelen kokuları unutması imkansızdır. Bu nedenle birinin hafızasında güzel bir yer edinmişseniz bunun büyük payı kokunuzdur. Unutulmayan kokular vardır.

Burnunuzda tüten bir hasrettir bazen bazı kokular. Bir an gelir ki bir kokunun peşine takılarak yeni maceralara kapılabilirsiniz. Kokunuzun güzel olması hem kendinize olan güveninizi hem de toplum içindeki duruşunuzu korumanıza fayda sağlar.

İşte kokunun yeri bu kadar önemliyken hayatımızda bir bakalım, bakalım bir boğa burcu erkeğinin sevdiği kokular nelermiş? Boğa erkekleri dikkatlerini üzerine çeken hafif kokuları severler. Boğa burcu erkeklerinin kokusu lavantadır. Lavantadan başka sevdiği kokular da mevcuttur. Hem ben buradayım derken bir yandan da kendini ağırdan satan kokuların erkeğidirler.

Melisa, menekşe, şebboy, zencefil, gül, anason, leylak gibi kokuları seven bu erkekler, alımlı olmayı da çok iyi bilirler. Boğa burcuna yakışan meyve kokuları ise şeftali, mango ve kavundur. Bu kokuların hakim olduğu parfümler boğa burcu erkekleri için vazgeçilmezdir.

Temiz ve güzel giyinmeyi bilen boğa erkeği saygın bir insan olmak için elinden geleni yapar. Saygı görmek ve saygı duymak hayat felsefeleri haline gelmiştir. Kokuları ile de saygınlıklarını korumayı başarabilen centilmenlerdendirler.

Aşk da tuttuğunu koparan sevince büyük bir bağlılıkla yanınızda olan bu erkeklerin peşini sakın bırakmayın. Ya da boğa erkekleri o güzel kokularıyla sizi peşinize takabilirler bu da var tabii. Unutmayın koku hem kadın hem de erkek için çok önemlidir.

Etrafınızdaki insanları etkilemenin birinci yolu kokunuz, giyim tarzınız ve davranışlarınızdır. Kokusu özlenilesi bir insana dönüşmek isterseniz sade ve güzel kokulardan yana olun. Tıpkı boğa burcu erkekleri gibi… Onlar hep özlenilesi insanlardır. Hayata karşı duruşlarıyla, enerjileriyle bir lavanta tazeliğinde o güzel kokularıyla her zaman akılda kalan adamlardır.

Bakınız: Boğa Burcu Etkilemenin Yolları

ETİKETLER:
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status