Boğa Burcu Ağustos 2020 Aylık Yorumu

Aylık boğa burcu yorumunuzda bu ay, başka bir şehirde veya ülkede yaşayan arkadaşlarınızı veya akrabalarınızı ziyaret etmek için bir gezi yapabilirsiniz. Bununla birlikte, sizi bir nedenden dolayı ziyaret etmek isteyecek arkadaşlarınızı veya akrabalarınızı davet etmek mümkündür.

Ağustos ayındaki bu tür olaylar şu anda hayatınızda devam eden değişikliklerin bir parçası olacak. Sadece bir tarafı görmeniz mümkündür, ama aslında onların gelişiminin belirli, hala belirsiz veya görünmez bir anlamı vardır.

Hayatınızdaki değişiklikleri hissetmeseniz bile, bunlar görünür veya görünmez bir şekilde gelişiyor ve önümüzdeki birkaç ay içinde sizin için net bir sonuç alacak.

Ağustos ayında, akraba veya arkadaş çevrenizdeki bir adamla ilgili hoş olmayan bazı haberler sizi rahatsız edebilir. Bu ay boyunca (muhtemelen yurtdışında da dahil olmak üzere) başka bir bölgede yaşayan bir kişi ile mali bir ilişkiniz olabilir. Böyle bir kişiye bir belge yerleştirmeyi taahhüt etmek mümkündür.

Ağustos ayında, bir akraba veya hastanenin tedavisi veya ameliyatı geçirecek bir arkadaşınızın sağlığı hakkında endişelenebilirsiniz.

Bu süre zarfında iş yerinde çok dikkatli olun. Duygularınızı körü körüne takip etmeyin, özellikle iş arkadaşlarınızla, müşterilerinizle veya ortaklarınızla olan ilişkilerinizde aceleyle tepki vermeyin. Fikirlerini ve planlarını sizinle paylaşmak isteyen biriyle sohbet etmek üzeresiniz. Tavsiyenize veya fikrinize ihtiyacımız olacak. Daha fazla bilgi ve araştırmaya ihtiyaç duyacağınız için yorumlarınızla acele etmeyin.

Bu aydaki aşk, daha fazla duygusallığınız ve sabırsızlığınız nedeniyle karmaşık olabilir. Hala kopuk bir ilişkiye bakıyorsanız, boşuna umutlarla zamanınızı boşa harcadığınızı bilin. Sizden gelen baskı, toplantıları veya konuşmaları kışkırtmanız, kendinize acı çekeceğiniz sırlarla yüz yüze gelmenizi sağlayabilir.

Geleceğe bak. Yeni bir ortağınız yoksa, hayatınızda yeni bir başlangıç ​​arayın. Ağustos ayında işten ekstra para bekleyebilirsiniz ve kendi işiniz varsa, gelirinizde hafif bir artıştan memnun kalacaksınız. Beklenmedik para da mümkündür.

Boğa erkekleri yeni girişimlere çok dikkat edecekler.

Boğa kadınları şanslarına daha fazla güvenecek ve onları hayal kırıklığına uğratmayacağı şaşırtıcı.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status