Boğa Burcu 2021 Sağlık Yorumu

Boğa 2021’de sağlık, Boğa’yı bekliyor. Burç Boğa 2021, özellikle 2021’in başlarında güçlü bir sağlık öngörüyor. Mars Gezegeni, yılın başında sizi güçlü bir huzur verir. Ruh sağlığınız bir önceki yıldan sonra dengelenecek ve sakinleşecektir. Bu nedenle, 2021 yılı boyunca, sağlığın bu alanında önemli refah fırsatları ile zihinsel olarak istikrarlı bir yıl geçireceksiniz.

Güneş Boğa burcuna girerken, aynı zamanda bir fiziksel enerji dalgası hissedeceksiniz. Kısa süreli hastalıklarınız yılın geri kalanında stabilize olacaktır. Yılın başında hafif soğuk algınlığı veya kısa süreli grip yaşasanız da önümüzdeki aylarda daha az sorun yaşanacaktır. Yaz aylarında artık kısa süreli hastalıklar için endişelenmenize gerek yok.

14.04 Boğa burcunda yönetici gezegenin kuralını hissediyor. Bu, tüm Tauruslara zihinsel ve aynı zamanda fiziksel güç getirecektir. Bu nedenle, zindelik, akıl ve Boğa burcunun zihinsel sağlığı üzerinde güçlü etki dönemleri vardır. Bu yıl boyunca, hanehalkı bireylerinizin sağlığı konusunda da son derece dikkatli olmalısınız.

Bölgenizdeki biri, yıl boyunca kötüleşecek bir sağlık sorunundan muzdarip. Sadece son dakikada öğreneceksin. Bu nedenle, Boğa burcu 2021, eşinize, çocuklarınıza veya ebeveynlerinize çok dikkat etmenizi önerir. Yaklaşan hastalıkların semptomlarını ihmal etmeyin. Başkalarına daha fazla dikkat etmeniz için 2021 yılı boyunca dengeli sağlığınız da burada. Yardımına ihtiyacı olanlara yardım et. Uyanık ol.

2021 yılı, bu yıl Boğa burcundaki ay hareketiyle yakından ilgili olacak bazı sağlık komplikasyonları da getirecek. Zaten 21 Ocak’ta Ay, Boğa burcunun altında ilk çeyrekte. Bu dönem Boğa’ya boğaz ağrısı ve soğuk algınlığı ile eziyet edebilir

 Boğa bu gün özellikle solunum yolları, soğuk algınlığı ve ses telleri konusunda dikkatli olmalı, Boğa burcu 2021’i bekliyor. Boğa burcu Ay’ın son çeyreğinde de 31 Temmuz’da gerçekleşecek olan aynı sıkıntıları bekleyebilir. 2021’de operasyonlar için en garip gün, Boğa burcunun herhangi bir cerrahi müdahaleden kaçınması gereken 19 Kasım’dır. Bunun tersine, 11 Mayıs, 06-08 Temmuz ve 24-25 Eylül iyi günler olacak. Boğa burcuysanız ve Aralık 2021’de ameliyatlar önünüzdeyse, gelecek yıl olan 2022’ye kadar beklemek daha iyidir.

Yılın ikinci yarısında Boğa, Venüs gezegeninin çeşitli burçlardan geçişini deneyimleyecek ve bu da 2021 Boğa burcunu veya olumlu sağlık duygularını etkileyecek. Venüs gezegeni ilk evden geçecek ve böylece Boğa burcunun zihinsel ve fiziksel sağlığını güçlendirecek. Yaşayabileceğiniz tek rahatsızlık iş yüküdür. Bu nedenle 2021 yazında rahatlamanızı tavsiye ediyor.

Yılın geri kalanında, fiziksel aktivite yoluyla da rahatlama fırsatları arayın. Bununla birlikte, koşmaya, bisiklete binmeye veya diğer hafif sporlara yavaş ve dikkatli bir şekilde başlamalısınız. Aralık ayında her Boğa burcu yaralanmalara çok dikkat etmelidir.

2021 kış sezonunda her Boğa burcu spor salonunda en az birkaç gün geçirmelidir. Bu şekilde sağlığınızı güçlendirmek için çalışın. 2021, rejiminin doğruluğu ve uyumu konusunda da uyarıyor. Dengeli beslenme, Boğa burcunun sağlığında da son derece önemli bir rol oynayacaktır.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status