Boğa Burcu 2021 Para Yorumu

Birkaç Boğa burcu 2020‘de ekstra para biriktirmeyi başardı. Boğa, zaten finansal istikrar hissetseniz bile bu eğilimi sürdürmeyi öneriyor. Mali açıdan, 2021 yılı boyunca durum dengeli, hatta çok olumlu olacak. On birinci evdeki Satürn, hem Boğa burcu cüzdanları hem de gayrimenkul edinimi için ekstra gelir anlamına geliyor.

Boğa burcu 2021, miras yoluyla veya kendi eylemleriyle daha fazla mülk edinme olasılığını öne sürüyor. 2021’de Boğa burcunun finansal açıdan dikkat etmesi gereken tek şey, yanlışlıkla kutlamalara veya aile etkinliklerine yapılan harcamalardır.

Boğa kontrolden çıkmış olabilir. Burçlar dikkatli olmayı tavsiye ediyor. Tahmin ettiğinizden çok daha fazla para harcayacaksınız. Bu, Boğa’yı daha sonra doğru yönetimleri hakkında şüphelere sokabilir ve bu da duygularını etkileyecektir.

14 Eylül 2021’den sonra Jüpiter, Boğa burcunun psikolojik refah için para harcaması için harika bir zaman olan Dokuzuncu Evde olacak. Bu tarihten sonra Boğa Burçları, Boğa burcunun esas olarak zihinsel zenginleşme veya iç uyum duygusu için para harcamasını önerir.

Ancak bu yolculukta sevdiklerini unutmamalı ve içsel gelişimlerine yatırım yapmalıdırlar. Tüm bunlar, finans alanında öngörüyor.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status