Boğa Burcu 2021 İş ve Eğitim

Ailene ve profesyonel yaşamlarına kararlı bir şekilde bakan Boğa burçları bile aileleri tarafından sınırlandırılmış eşi benzeri olmayan bir başarıya ulaşacaktır. Uzun zamandır üzerinde çalıştığın bir şeyi yapabilirsin.

Boğa burcu 2021, çocuklar sizi mutlu edecek ve önceki yıllara göre daha tatmin olmuş hissedeceksiniz. 19 Nisan 2021’den itibaren güçlü Merkür, tüm Boğa burçlarının doğasını ve kişiliğini büyük ölçüde etkileyecek olan Boğa burcuna giriyor.

Çalışma açısından bakıldığında, size yeni çalışma yolları veya sorunların üstesinden gelmenin yeni yolları için fikirler getirecektir. Merkür’ün etkisi, kişiliğinizin çekiciliğini de vurgulayacaktır. Bu nedenle, liderliği fikirleriniz ve meslektaşlarınız konusunda gerçeğiniz konusunda ikna edebileceksiniz.

Merkür’ün Boğa burcunun altında olduğu dönem, hala iş arayan Boğa burcuları için de çok faydalıdır. Nisan’dan 04 Mayıs’a kadar olan son dönemde istediğiniz işi bulamazsanız, kesinlikle başaracaksınız.

Merkür size güç, enerji ve kararlılık verecektir. Ama her şeyden önce, harika bir ilk izlenim bırakmak için kişiliğinizi gerekli bir profesyonellik ve çekicilikle donatacaktır. Merkür’ün etkisi sırasında, Boğa burcu iş yerindeki barışçıl ilişkileri bozabilecek dedikodulardan da kaçınmalıdır. Herhangi bir entrikaya girmeyin.

Yıl sonuna kadar Boğa burçlarına iş açısından güçlü bir etki vadediliyor. Onuncu evdeki Jüpiter, Boğa burcunun finansal refahını veya iletişim becerilerini de etkileyecektir. Bu, 2021 Boğa burcunu da etkileyecek. Boğa burcu profesyonel olarak kendilerini tanıtabilecek ve bu nedenle dinlenecek. Diğerleri onları takip edecek. İşinizi gerçekten iyi yaparsanız ve bu yıl size profesyonel merdivenlerde kademeli bir ilerleme sunacak. Kolaylık ve memnuniyetle.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status