Boğa Burcu 2021 Genel Yorumu (Kariyer, İş, Para, Aşk, Sağlık)

Sevgili Boğa, 2021 Boğa burcunun aşkta, sağlıkta, işte veya finansal açıdan ne öngördüğünü bizimle birlikte öğreneceksiniz. Burcunuz size hangi haberleri getirecek? Boğa 2021 hangi olumlu veya olumsuz anları özetleyecek? Boğa 2021’de önceki yıllara göre daha başarılı olacak mı? Bekar bir Boğa aşkı bulacak mı? Boğa burcu için 2021 aşk falı ne olacak?

Boğa burcunu güç ve enerji dolu bir yıl bekliyor. Yıl 2021. Burçlar, Boğa’nın aşkta birkaç değişikliğe hazırlanabileceğini fısıldıyor. Bireysel Boğa burçları, başkalarını büyüleyebilecekleri bir zaman bekliyor. Burç Boğa 2021, Boğa ailesi için güzel bir yıl olacağını öngörüyor. 2021’de Boğa, ailede zihinsel tatmin ve huzuru sağlama fırsatına sahip olacak.

Mars yılın başlarında Boğa burcunu destekleyecek ve daha sonra Boğa burcu da Venüs, Güneş ve Merkür’ün etkisi altına girecek. Burç size tüm bu etkiler hakkında bilgi verir. Bu Boğa burcu gezegen hareketleri, Boğa burcu 2021’in yanı sıra Boğa kişiliği üzerinde de önemli bir etkiye sahip olacak. Haneye bakan kadınlar, evdeki aile bireylerinin sinerjisini yakalayabilecekleri için daha uygun bir dönem yaşayacaklar. Boğa burcunun sağlığı sakinleşir, ancak Boğa eşinin veya diğer aile üyelerinin sağlığıyla daha fazla ilgilenmelidir. Boğa burcundaki birinin hastalığının belirtilerini ihmal etme konusunda uyarıyor. Burç tavsiyesi – Dikkatli olun.

Aile hayatı açısından 2021’de çocuk yetiştirmek için güzel günler beklenmektedir. Burç bu yönde olumludur. Çocuklarınız mutlu olacak ve hatta okulda ilerleyecek. Burçlar 2021, öğrenciler ve anneler için güzel zamanların habercisidir. Çocukları kolaylıkla motive edebilirsiniz ve çocuklarınızın bu memnuniyeti sizinkini güçlendirecektir. Bununla birlikte, yıl boyunca onlara saygı ve samimiyet hatırlatmayı unutmayın. Onlara ilham verin ve onlara nasıl iyi bir insan olunacağını öğretin.

Boğa 2021, sadece Boğa burcunda bir ebeveyni olan çocuklar için büyük ilerlemeler öngörüyor. Boğa, yılın başından Haziran 2021’e kadar en çok zenginleşecek. Burçlar, Nisan ayının iş arayanlar için ideal ay olacağını biliyor. O zaman uygun bir yer edinirsin. Yaz sonunda, 2021 Burçları da aile ile bağlantılı olacak bir yol öneriyor.

Bazı Boğa burçları doğum yerlerine doğru yol alırken, diğerleri birçok aile üyesiyle seyahat edecek. Ağustos ve Eylül, dinlenmek için ideal aylar olacak. Burç, 2021’in son ayları için yeni enerji için iyi bir öngörüde bulunuyor

Boğa Burcu 2021 Pozitif – Olumlu Tahminleri

Boğa burcu için, 2021 yılındaki burçlar ilginç bir öngörüde bulunuyor. Tek daha karmaşık dönem, Nisan ve Mayıs arasındaki kısa dönemde Boğa’yı hissedecek. Yaz aylarında, özellikle sevilen birinin kollarında dinlenmeyi önerir.

Kısacası, sakin Boğa burçları geçmişten gelen hafif rahatsızlık duygularıyla kesintiye uğrar. Zaten yaz aylarında boğa gerçekten olumlu bir şeyle geliyor. Yıl sonuna kadar burç, bekar Boğa burcunun daha fazla talip olacağı ve kararlar vermesi gerekeceğini tahmin ediyor. İş açısından Boğa burcunu bekleyen birkaç başarı dönemi vardır. Burç 2021, Merkür gezegeni nedeniyle kişiliğin güçleneceğini öngörüyor.

Merkür onların kişiliğini ve parlaklığını güçlendireceğinden, işsiz Boğa burçları da istenen bir işi bulma şansına sahip olacak. 2021, Nisan ortasında Venüs gezegeninin Toroslara fiziksel ve zihinsel bir güç kazandıracak etkinin ön saflarına geldiğini fısıldıyor.

Boğa burcu istenilen enerjiye ulaşır ve bu nedenle spora başlamak ve fiziksel kondisyonu güçlendirmek için iyi bir zamandır. Sadece Nisan ve Mayıs aylarında Boğa, kalıcı hastalıklarla mücadelede en iyi sonuçları alabilir mi? 2021 yılının çoğunda, Boğa burcu, özellikle Boğa ilişkisiyle ilgili olarak bir uyum ve denge duygusu öngörüyor.

Boğa Burcu 2021 Negatif – Olumsuz Tahminleri

19 Nisan’dan Mayıs ayının ilk günlerine kadar olan kısa dönemde Boğa, düşüncelerini etkileyecek olan Merkür’ün etkisini hissedecek. Bu gezegen aynı zamanda tüm Boğa Burçları 2021’i de temelden etkiliyor. Merkür ilişkiye denge duyguları katsa da Boğa, geçmişte attığı adımlardan hala şüphe duyacak. Bu günlerde Boğa burcu şu anki ilişki hakkında küçük bir şüpheye sahip olacak, ancak aksi takdirde uyumlu bir yılda kısa bir dönem olacak.

Burç, bu kısa döneme katlanmayı tavsiye ediyor. Boğa iş yerinde rekabetle karşı karşıya kalacak ve bazı meslektaş ilişkileri bozulabilir. Boğa, enerjide büyük bir artış yaşayacağından, benzer bir pozisyona girmeye veya daha büyük iş başarısı elde etmeye çalışan birinin gözünde kesinlikle bir diken olacak.

Sağlık söz konusu olduğunda, Boğa burcunun daha genç yaşta yeni spor yapmaya başlama veya sevdikleri bir fiziksel aktiviteye devam etme isteği olacaktır. Bu bağlamda Boğa burcunun yaralanmalara dikkat etmesi çok önemlidir, çünkü Aralık 2021’de Mars’ın etkisi altında Yay burcunda onlara kötü bir yaralanma getirebilir.

Burçlar sizi uyarıyor. Bu nedenle, özellikle 2021’in son aylarında sağlığınıza dikkat edin. Ancak, sağlık sorunları kötü beslenme alışkanlıkları nedeniyle sizi rahatsız edebilir. Boğa, yakın aile üyelerine karşı özellikle dikkatli olmalıdır. Boğa 2021, yakın bir kişinin sağlığında bir bozulma olduğu konusunda uyarıyor. Başkalarının sağlığına sizinkinden daha fazla dikkat edin.

YORUMLAR

  1. Ayxan dedi ki:

    Bir buğa bürcü olaraq size teşekür edirem.

DMCA.com Protection Status